Georgo2010

Když bych šel až na konec světa, kam dojdu?

Nejlepší odpověď
DDarent

narazil by sis do zad..... stala by se chyba v MATRIXU a NIO by tě zmlátil!!!!!

Další odpovědi
led

Je niekoľko spôsobov ako sa dostať na koniec sveta.
Nové Zámky(Slovensko) nočná jazda, len reflektory auta oblizujú steny domov. A zrazu sa všetko stratilo, svetlá svietia do prázdnej tmy. Vystupovať, koniec Sveta. Stáli sme na konci hrádze.
Juhoslávia, orientujeme sa podľa GPS, asfaltová cesta vedie k cieľu. Odrazu vchádza do jaskyne, tma, ticho okolo, koniec…
Stratené mesto(Francúzsko) Večer, prechádzame cez pohraničie, mapa i GPS ukazujú mesto. Nikde nič cesta končí v jazere, ktorému konca nevidno.
Takže ako vidno Koniec Sveta naozaj jestvuje, len zemepisci sa nevedia medzi sebou dohodnúť. Len takí babráci ako napríklad Magalhães, Drake, Cook sa pokúšali oboplávať našu plochú Zem a dokázať že Zem je guľatá, fuj…

anonym

Na konec světa určitě ne,páč je země kulatá!

ten který je

Došel by jste do Portugalska.:-)
http://www.ces­katelevize.cz/i­vysilani/1096911352-objektiv/20641103­0400917/obsah/95135-portugalsko-konec-sveta/

Rocker

Chata Na konci světa je v Krkonoších

arygnoc

kdyby jste šel dostatečně rychle, do pr*ele, vlastní.