malababca

když bych potřebovala zrušit smlouuvu

Mám podepsanou tříletou smlouvu na připojení k internetu.Po necelém roce bych to potřebovala zrušit.Jedná se o firmu losan. Potřebovala zjistit podmínky.

Odpovědi
Wareg

Tak podmínky byste měla určitě mít ve smlouvě, kterou jste podepisovala.

anonym

ve smlouvě musí být, jinak se můžete zeptat přímo poskytovatele.. Většinou za předčasný odchod chtějí nějaký poplatek, nebo pokud jste dostala nějaké zařízení zdarma, tak ho budou chtít zpoplatnit/vrátit..