autacek

Když bych dnes vyhrál ve Sportce 40 mil, o kolik mě stát nově připraví po Babišově novele,?

Odpovědi
zjentek

Patnáct procent, čili 6 MEGA. No bóže, jestli máš 40, nebo 34 je prašť jako uhoď, stejně je budeš točit a natočíš každý rok stejně, jestli máš tu či onu částku… jó horší by bylo, kdybys vyhrál 4 MEGA! Tam už by „ztracených“ 15% bylo hodně cejtit! (; D; D;

da ny

Jako obvykle, více jak milion je daň 15% (asi 6 milionů).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

autacek

Protože to asi nebude 15%, ale možná to Babišák nepozorovaně zvýšil na 23%.

zjentek

??? … Zdroj?

autacek

@zjentek no to právě nevím, tak se ptám jak to teď je, proto se ptám.

zjentek

Autácek>> jak's přišel na to, že ta novela je Babišův výplod?

Mc Merkurion

… jako vždy: za vše špatné může Babiš, i kdyby to byl blábol…