Altair-AC

Když by vám někdo zabil rodinného příslušníka, jak byste se zachovali k tomu člověku, co to spáchal?

Nejlepší odpověď
Drap

Jiná odpověď

Nikdo z nás nedokáže určit jak by se zachoval v opravdu krizové situaci. Pokud zde napíše někdo něco jiného, je to buď logická úvaha, zbožné přání, nebo fantazie.

Další odpovědi
Kepler

Jiná odpověď

Trest smrti bohužel u nás není a sám bych se vraždy na něm taky nechtěl dopustit. Vše bych nechal na soudu, nic jiného ani udělat nesmíš.

ivzez

Jiná odpověď

Souhlasím s Drapem, nikdo z nás nedovede předem
odhadnout, jak by se v takové situaci zachoval.

Anikitos

Zabil bych ho bez soudního řízení ,rovnou

Lamalam

Jiná odpověď

Co by kdyby nemá cenu řešit. Je to tak vyhrocená situace, že nedovedu odhadnout, jak bych se zachovala.