pepe88

Kdybyste viděli na ulici fyzické napadení jiné osoby, zastali byste se jí?

Myšleno ochrana cizí osoby, nebo nevidim neslyším a nechci mít s tím nic společného a nemít s tím zápletky?
Co svědomí? Mají ho ještě lidé?

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží na okolnostech. Nikdo z nás neni schopen říct co by udělal kdyby se náhodou něco stalo. V kritické situaci se člověk chová zkratkovitě, většinou jinak než předpokládá

Další odpovědi
Kepler

Nevím, podle okolností. Fyzicky moc vybavený nejsem, ani mladý. Ale snažil bych se přivolat pomoc.

Emefej

Záleží na okolnostech. Jsem starobní důchodce a už bych toho asi moc nezvládnul. Proti výrazné přesile bych nešel ani v době své nejlepší kondice.

Klaproth

Zvážil bych poměr sil, pokud by pro mě byl výhodný, tak bych asi zasáhnul. Nejsem sebevrah, do oslabení bych dobrovolně nešel.

Kryšpín

Záleží na odstínu útočníka, počtů agresorů, jejich vyzbrojení, jinak bych se choval v lese, jinak v oblíbeném supermarketu, pravděpodobně bych dle situace vystřelil třikrát do vzduchu, podal k tomu jadrný komentář, zda má zájem útočník o prostřelení pravého, neb levého kolena, poněvadž to je dlouhodobá památka pro podobné mladoše i staroše a volat 158

quentos

Další placenej troll, něco jako „slabej vodvar“ lukase1912?
Varuju tě, že toho máme oba za sebou tolik, že nás jen tak něco nerozhází ;{)>