England1522

Když by jste měl možnost kam by jste šli bydlet, do Austrálie nebo na Nový Zéland?.

Doplňuji:
Kam by jste šly bydlet? mít možnost

Nejlepší odpověď
Jikra

Já bych se šel do Austrálie, páč mám rád klokany. Od nich jsem se naučil skákat s prázdnou kapsou. A bydlet? No, kdyby mi tam k bydlení stačil můj český důchod, proč by ne.

Další odpovědi
Děda Louda

Pro tebe bude nejlepší jakákoli oblast, kde se nepoužívá čeština.

Drap

Osobně bych se už velmi nerad stěhoval.Ač by byla nabídka sebelákavější.

Richie

Tak což o to možností je kupa, jenom se sebrat a odletět. Ale těžko říct. Musel bych si zvážit pro a proti každé země. Ale kdybych se měl rozhodnout spontánně, tak bych šel na Zéland.

M.

Zéland. :)

Braník

Nový Zéland-toužím po tom celý život

GM

Kdybych měla přiměřenou hromádku peněz, odstěhovala bych se na Nový Zéland.

pusinka50

Kdy by jste??? kdy tě tohle spojení učili ve škole? Píše se kdybyste… A šla bych do Austrálie do vnitrozemí, aby mě případná tsunami nespláchla