autacek

Kdyy byl úplný zákaz vycházení, bude to domyšlené? Píší o energetice, ale těm kravám vemena podojí kdo? A co žrádlo?

Nejlepší odpověď
led

Zákaz vychádzania sa netýka ľudí, ktorí počas svojho výkonu práce sú nevyhnutne potrební pre zabezpečenie životaschopnosti štátu
to znamená, že
ľudí uvedených v 1.vete „zákaz vychádzania“ sa netýka v čase ich presunu na/z miesta výkonu práce a počas výkonu práce, ak to spôsob práce vyžaduje.
Nebojte sa o kravičky,
aj dojičky v čase cesty do kravína a z kravína majú výnimku zo zákazu vychádzania viď predchádzajúci tex­t.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… kdybys sledoval nejej fejky, věděl bys, že toto je již dávno zajištěno, ony totiž ty vemena se budou muset i v případě, že zkolabuje energetika, a aby se mohly podojit, musej se taky nakrmit … bez elektriky přežijem, bez žrádla ne (a nejen dobytek, ale i my) …
… jen je potřeba zamezit pohyb lufťáků z lyžovaček na vesnice, jelikož namísto karantény jezděj na chalupy a šířej virus …
… ale klídek, vono na ně taky dojde, až jim nikdo nic nedoveze, jelikož kvůli nim bude v uzavřený oblasti …