Avatar uživatele
FlAsh_7

Když budu poslouchat sprostou hudbu a bude se mi to líbit, jaký to bude mít vliv na můj život?

Když budu poslouchat sprostou hudbu a bude se mi to líbit, jaký to bude mít vliv na můj život? Pozitivní nebo negativní?

Zajímavá 0 před 1609 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

A CO je podle tebe „sprostá“ hudba? Písně s vulgárnímí texty, lidovky, rap, instrumentálky či něco jiného? Tak či onak – pokud se nenaučíš ani pořádně položit otázku, tak mi přijde, že máš mnohem VĚTŠÍ problémy s nesrovnatelně vyšší prioritou, než řešit dopad nějaké hudby. A to bez ohledu na to, že odpověď na tento dotaz je pro každého jedince čistě individuální.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Co se takhle zabývat něčím normálním, jestli to ovšem dokážeš, zatím tu prezentuješ samé kokotiny.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Nic jsi nepochopil a nic nechápeš, čéče… Jak to má asi kdo vědět?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Co je sprostá hudba? Přiznávám, že jsem tento výraz ještě neslyšela.

Jedině, že by některý interpret zpíval píseň s vulgarismy, nebo jak je často slyšet, tak jsou slyšet i vulgární komentáře mezi uváděním skladeb atd.

Pokud bych na takovém koncertu byla nebo jej viděla v TV,. tak odcházím, nebo přepínám.

To, že někdo mluví sprostě, nemusím tak mluvit , zvláště pokud je to na veřejnosti.

Sám musíte vědět, zda napodobujete vulgarismy, třeba při oslovování kamarádů – chodím kolem jedné skupiny mladíků, kteří kouří a oslovují se „vole, vole“. Jde o slovo hanlivé, ale mezi takovými kamarády bych nebyla.

Nemohu tušit ani spekulovat,. zda se budete chtít interpretům vyrovnat, pokud jde o jejich slovník. Ale pracuje i podvědomí.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Časom sa s vnímanými textami a charakterom hudby stotožníte a ich vplyv sa prenesie aj do vášho života.
Zvuk, slová a hudba sa často vnímajú aj podprahovo a tak vnímajú na pocity a myseľ človeka. Tento princíp sa často využíva na ovplyvňovanie konania ľudí.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek