FlAsh_7

Když budu poslouchat sprostou hudbu a bude se mi to líbit, jaký to bude mít vliv na můj život?

Když budu poslouchat sprostou hudbu a bude se mi to líbit, jaký to bude mít vliv na můj život? Pozitivní nebo negativní?

Nejlepší odpověď
aliendrone

A CO je podle tebe „sprostá“ hudba? Písně s vulgárnímí texty, lidovky, rap, instrumentálky či něco jiného? Tak či onak – pokud se nenaučíš ani pořádně položit otázku, tak mi přijde, že máš mnohem VĚTŠÍ problémy s nesrovnatelně vyšší prioritou, než řešit dopad nějaké hudby. A to bez ohledu na to, že odpověď na tento dotaz je pro každého jedince čistě individuální.

Další odpovědi
elkon

Co se takhle zabývat něčím normálním, jestli to ovšem dokážeš, zatím tu prezentuješ samé kokotiny.

Edison

Nic jsi nepochopil a nic nechápeš, čéče… Jak to má asi kdo vědět?

annas

Co je sprostá hudba? Přiznávám, že jsem tento výraz ještě neslyšela.

Jedině, že by některý interpret zpíval píseň s vulgarismy, nebo jak je často slyšet, tak jsou slyšet i vulgární komentáře mezi uváděním skladeb atd.

Pokud bych na takovém koncertu byla nebo jej viděla v TV,. tak odcházím, nebo přepínám.

To, že někdo mluví sprostě, nemusím tak mluvit , zvláště pokud je to na veřejnosti.

Sám musíte vědět, zda napodobujete vulgarismy, třeba při oslovování kamarádů – chodím kolem jedné skupiny mladíků, kteří kouří a oslovují se „vole, vole“. Jde o slovo hanlivé, ale mezi takovými kamarády bych nebyla.

Nemohu tušit ani spekulovat,. zda se budete chtít interpretům vyrovnat, pokud jde o jejich slovník. Ale pracuje i podvědomí.

led

Časom sa s vnímanými textami a charakterom hudby stotožníte a ich vplyv sa prenesie aj do vášho života.
Zvuk, slová a hudba sa často vnímajú aj podprahovo a tak vnímajú na pocity a myseľ človeka. Tento princíp sa často využíva na ovplyvňovanie konania ľudí.