Zvědavý

Když budu mít v autoškole teorii budu ve třídě (jako ve škole)?

Nejlepší odpověď
Emefej

Já jsem to tak měl, ale je to už strašně dávno. Jak se učí teorie dnes, netuším.

Další odpovědi
gecco

Ano, jde o nějakou učebnu…
😉

Hans51

Ano.

UltraFan

Loni jsem dělal autoškolu na motorku a ano, teorie probíhá ve „třídě“ 🙂

lukas.zmizik

pokud to bude autoškola s nějakou extra nízkou cenou, tak ta se s hodinami teorie na učebně neobtěžuje – a na to bych si dal pozor – když se na to příjde a to i po zkouškách, může být udělené řidičské oprávnění odebráno