Kai

Když budu chodit obden běhat do kopců vytrvalostně, zhubnu i nohy a stehna? Když ne tak, jak toho docílím?

Odpovědi
osamělývlk

Myslím, že ti nohy a stehna spíš ztloustnou – svaly. Chodím do baletu a právě proto mám „tlusté“ (svalnaté) nohy.

pizlicka

behej po rovine.do kopce zatinas a tim i pestujes svaly.a misto rychlostniho,vol vytrvalostni beh.proste nebehej na sílu,a le zvolna.tak zhubnes v nohou.

venkovan

Dost častá otázka a taky časté odpovědi. Za mne – kus plavání v řece kde žijí pirańy