nikolka-101

Když budete mít alarm na auto dostane se tam nekdo?

Nejlepší odpověď
terry

Jistě, že ano, že dostane. Jen ten alarm bude alarmovat.
Některý má zvuk jako klakson a dělá velký rámus, jiný třeba posílá svému majiteli sms, že se někdo pokouší auto otevřít bez klíče.

Další odpovědi
Alesh

Cihlou či jiným tvrdým předmětem určitě, stejně jako do jakéhokoli auta bez alarmu.
Snad si nemyslíš, že alarm udělá z auta něco jako nedobytnou pevnost? 🙂

hanulka11

alarm je jen na to aby upozornil, že se něco děje , ale nezabrání ničemu

Jakub Tlapal

Když nebude auto někde opuštěné, ale třeba na parkovišti, tak auto ten alarm ochrání. Nevěřím tomu, že by se do něj zloděj pustil, když by začalo auto houkat. Nás alarm už 2× zachránil. Pořídil jsem si ho tady https://www.2din­.cz/ a když se spustil, tak to byl takový kravál, že zloděj okamžitě utekl.