Kris

Když batole nechce pít tekutiny.

Dobrý den,
mám skoro 9.měsíců starou holčičku.A přestala mi pít tekutiny.Než se poradím s doktorkou ráda bych přečetla Vaše rady.Od ukončeného 4.měsíce je moje holčička na příkrmech,dávám ještě ráno a večer sunar.Nejdříve jsem dávala fenykl čaj,pak ovocný a kupovala jsem i od sunárku granulovaný.Ale už ani jedno z toho nechce.Převařenou vodu taky nechce.A sladit jí cukrem nechci.Prosím o veškeré rady.

Odpovědi
hanulka11

Zřejmě jí nechutnají ty příchutě- dejte jí dětský čaj má jemnou chuť a třeba i po lžičkách bude to pro ni něco nového . Zkusit se musí vše a chce to trpělivost ,protože tekutiny musí dostat.

Deli

Vyzkoušej jiné způsoby pití, různé lahvičky, hrnečky, lžičky, jak radí Hanulka. U našich dětí vždy nejvíc zabral nový hezký hrneček nebo hra na restauraci s hračkami či další dítě, u kterého vidí, že pije.

manon

Zkusit bys mohla ještě „jablečný čaj“ – vodu ochutí výborně a není tam cukr.

Dělá se z jablečných slupek – zalitím jako čaj. Ale u mimča bych klidně převařila a dělala z nakrájeného jablka.

Adolf Pytler

Když to vydržela 9 měsíců ještě to počká .

Honzin8

Ahoj všem, měla bych dotaz na snacky pro děti? Hlavně teda ty od Sunaru. Jak se vám osvědčily? A chutnají dětem?