Radomír.cz

Když Američané vydají např. DVD, proč Češi to DVD pojmenují jinak?

DVD

Odpovědi
Kelt

Důležité je , aby s DVD prodávalo a třeba je ten český název pro Čecha přijatelnější, i když není správný. Například starší film – Kandidáti života a smrti – o organizaci, která odebírá lidem orgány – film asi z roku 1980, se v origále jmenuje Fleisch – Maso
A kdyby někdo viděl tento název na DVD, (tento byl v televizi) tak si to určitě nekoupí. Ale ten český název je zajímavější.