zzzzz

Když admin připravoval tuto změnu, dotazoval se třeba zlatých nebo i stříbrných uživatelů, jak tyto stránky zlepšit?

Myslím si, že jako dlouhodobí a častí uživatelé, by jste mu jistě mohli poskytnout plno dobrých rad. Pokud se vás dotazoval, využil některé vaše rady. Já jsem jen pokročilý uživatel, tak mě by se jistě neptal, těch je tu hodně a bylo by to pro něj jistě časově náročné. Proto mě zajímá zda se ptal vás?

Nejlepší odpověď
aramah

No pokud by se ptal,předpokládám že by ke změnám nedošlo:-)

Další odpovědi
briketka10

zzzzz kdyby se zlatých ptali víš, tak by ti všichni dnes byli spokojeni a nejsou taky nesouhlasí se změnami a někteří už odešli viz Barnajka, Barbakan a asi se přidají další koho to tu přestane bavit..

Michal Kole

Mě se admin neptal.

anonym

Bylo mi sděleno, že administrátoři dlouhodobě shromažďovali poznatky z toho, co se na těchto stránkách odehrávalo. Proto jsou zde některá omezení, aby staré nešvary skončily. Spousta věcí se teprve v praxi má ověřit a vyzkoušet. Třeba přesouvání otázek do anket je nyní nemožné. Pokud bude volba kategorií v lepším pořádku, než tomu bylo dříve, tak přesouvání skončí.
Taky mne štvou některé věci, které provoz stránky zpomalují, ale zkusme to vydržet. Je to začátek a postupně se určitě většina problémů vyřeší.

lukas.zmizik

Já bych třeba ztmavil zbytečně světlou grafiku a hlavně k tomu sladil i ostatní barvy… ty šedé jsou nevýrazné a ty barevné jsou křiklavé… starší verze měla pohodovější barvy na oči…Hlavně textové reklamy nejsou viditelně oddělené od textu..

A taky bych udělal pomocí „target:blank“ aby každý odkaz, co kdo uvede v odpovědi, se otvíral v novém listu, nikoli v tom samém, abych se pak musel proklikávat zpátky na odpovědi.
Doplňuji:
A logo je moc zubaté…šlo by vyhladit lépe

iceT

Taky se mě nikdo neptal.Pravda,dotaz na odpověde.sk a jejich nový design jsem tak nějak zahlédla,ale tam nechodím,tak jsem ani nevěděla jak to tam vypadá,a proto jsem byla překvapená dnešní změnou.
Snad se lidi nenechají prvotním zmatkem odradit a zůstanou i nadále radit a pomáhat.

hanulka11

mě se taky nikdo neptal a nikdo mi nic na rozdíl od ocko nesděloval- myslím, že by to stejně bylo k niš´čemu , kdybych dala nějaké podněty

alexandra

Pokud admini shromažďovali poznatky,tak mohli udělat to,aby si člověk mohl dát na profil svého avatara a ne toho jejich,potom jsme tu skoro všichni stejní.
Nemůže to přece být tak složité,když to skoro všude jde.A s Facebooku to každému nevyhovuje,a já nechci mít stejný jako na Facebooku.
Tak to je velké mínus.

anonym

Nikdo se mně na nic neptal. Dnes jsem , po delší době, vlítla na stránky a koukám, koukám, koukám… Trochu mi vadí, že vymizel u odpovědí klik „NÁHLED“. Jsem kdekoliv zvyklá, číst si po sobě to, co jsem napsala, abych případně opravila překlepy, či přestylizovala to, co mi stopro nesedí. Tohle je teď méně přehledné, protože v náhledu jsem to viděla panoramaticky. Tady je vidět stále jen 6 posledních řádek. Jinak musím jezdit myší. Je to určitě změna k horšímu. Jinak se podělím o další dojmy, až je objevím. Zdravím.