fandosaurus

Kdysi (měsíc,2) jsem v hradci potkal týpka ve žlutém čemsi nabízel my nějaký časopis,

bohužel jsem u sebe neměl ani korunu,ale celkem mě to zaujalo nevíte někdo o co šlo ?? děkuji za odpověd :)
Doplňuji:
Ne,ne vypadal spíš jako mnich

Odpovědi
marci1

Pravděpodobně se jednalo o bezdomovce, nebo sociálně znevýhodněného člověka, kterého pověřilo občanské sdružení „Nový prostor“ prodejem časopisu „Nový prostor“, které těmto lidem pomáhá. Polovinu ceny z prodeje časopisu si ponechává přímo prodejce.
Doplňuji:
Pokud vypadal jako mnich, tak to byl Hare Krišna.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Nov%C3%BD­_Prostor

Rocker

Zkus se podívat na www.harekrsna­.cz,třeba to je ono.U nás je taky potkávám.

honza19hk

že by někdo ze Svědků jehovových?
V HK je vídám relativně často.

fandosaurus

už to mám :) byla to Hare Kršna :D Děkuji za pomoc