Avatar uživatele
ReHu

Kdybyste vy, co již řídíte více let, bez nehody, měli dělat znovu testy, uspěli byste?

Mně by to asi dalo hoooodně práce.
Doplňuji:
Já myslela spíš na takové ty „bourače“.
Ale když vidím několikrát denně, že asi málokdo tuší, že existuje nějaká přednost zprava, tak si říkám, co je tam dnes učí, nebo jak to, že mají řidičák.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, Jahoda, anonym, anonym, kapka, flodur před 4993 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Myslím, že bych je udělala 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Jsou nějaké změny ale zcela jistě bych to opět udělala.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Tak já jsem na motorku a os. auto dělal ještě ústní zkoušky před zkušební komisí.
Protože jsem později dodělával C a T již testem, mohu zodpovědně říci že testy jsou proti ústní zkoušce brnkačka !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Na poprvé jsem se hodně bála i to bylo na mě znát ale udělala jsem to a byla jsem ráda.A kdybych to měla dělat po druhé tak si myslím že bych jí taky udělala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Není to tak dlouho, co tu byla otázka ohledně testů.
Našel jsem si nějaké a zkoušel dělat.
Ztratil jsem jen 2 body a tudíž udělal.
Až jsem se divil.
Ale ve skutečnosti by to asi tak snadné nebylo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

můj syn je dělal nedávno procházela jsem otázky s ním a zapotila se tak nevím,nevím,
aha tak já už ode dneška sem taky nepatřím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Určitě bych si byla více jistá při řešení křižovatek. Ale taková ta všeobecná teorie, nevim, nevim…
P.S. Aha, to mělo být jen pro ty, co řídí několik let bez nehody, tak to jsem tu špatně. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marunka

Podle nového testu je tam spousta nových otázek. Zdravotní stav a jiné. Nevím zda bych udělala. Jsem ráda, že jsem je dělala dřív. To byla procházka růžovým sadem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
flodur

Já jsem dělal řidičák obrazně řečeno „když ještě měli koně přednost“,dnes by to byla náhoda kdybych v testech uspěl.Jezdím autem dlouho tak nějak automaticky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

když několkrát do roka přečtete předpis, tak nemůžete mít problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Testy ano,ale jízdy asi ne:-)Když si vzpomenu,na co jsme si museli dávat pozor,aby byl komisař spokojen,tak dneska nevim nevim.Zatím jsem způsobila jen jednu malou nehodu-plechy.Jinak si s manželem každý rok nějaký tetík dělám,protože ten dělá autoškolu každý rok znovu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek