Stingo

Kdybyste v jedné PC hře našli jméno postavy Cycl0n3, jak byste si to vyložili?

Mně to tedy připomnělo Cyklon B

Nejlepší odpověď
Quimby

Jako Cyclone.

To bývalo na internetu celkem cool nahrazovat si písmenka číslicema viz. https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Leet

Další odpovědi
klumprt

Může to být i „cyclone“, což je anglicky cyklón.

Co se názvu toho plynu týče, tak se používalo německy psané „Zyklon B“. V anglicky psaných textech se používá buď Zyklon B nebo Cyclone B.
My Češi zase píšeme Cyklon B.
Z toho plyne, že „Cycl0n3“ není podobný ani českému ani německému ani anglickému přepsu.