Kdybyste své dítě dal/a do školky. Který směr byste si vybrali – Waldorfskou, Montessori nebo běžnou školku?

Dělám seminární práci do pedagogiky, proto se ptám. Profesorka nám dala úkol zjistit Vaše názory.
Doplňuji:
Pokud Jiné, uveďte směr a o čem pojednává, ať je v tom dobrý přehled :)

Odpovědi
Nikkol

Jiné

Doplňuji:
U školky je to úplně jedno. Takto bych se rozhodovala až před první třídou. Náš malej chodil do obyčejný školky. Teď dokončuje přípravnou třídu (mimochodem ta přípravka mu dala mnohem víc než celá školka) a od září jde na sportovní školu. Já jsem jako malá do školky vůbec nechodila.

zmimi

Běžná školka

Školku jsem vybírala podle místa bydliště a ne podle toho ,co by se mi líbilo.Moje dítě chdilo do školky,kde jsou děti od 3 až do 6let v jedné třídě spolu.

marpet

Montessori školka

Seji

Montessori školka

anonym

Sportovní? Budu hádat, hraje hokej?