bolak

Kdybyste spolkli zubní korunku za dvanáct stovek, nechali byste si vyrobit novou za dalších 1200 a nebo byste si…

…na ni počkali s cedníkem a vzali ji na milost, nehledě na její „temnou minulost“?

Nejlepší odpověď
venkovan

vzal bych tu moji starou dobrou, za odměnu, za to čím vším si musela projít...

Tedy co bych uděla nevím, ale zubař mi říkal, že to není nic neobvyklého spolknutou korunku znovu nasadit.

Další odpovědi
Pájo

vzal bych tu moji starou dobrou, za odměnu, za to čím vším si musela projít...

samicek333

vzal bych raději novou s čistým štítem i za takovou pálku