pokazdejinak

kdybyste si mohli vybrat nějaké luxusní auto a nemuseli hledět na peníze, které by to vyhrálo? :)

Nejlepší odpověď
barnajka

Rolls-Royce

Z nabízených luxusních značek bez váhání vybírám Rolls-Royce – jsou to auta noblesní, elegantní…zkrátka špica! :)

Ještě víc by mě ale lákal stařičký, ulítle „vytuněný“ VW brouk, a nebo nějaký veterán ze 30.-40. let. Miluju auta s „duší“ :)

Další odpovědi
anonym

Lamborghini

Je to šlechtic se špičkovým designem karosérie.

dědapetr

jiné (Aston Martin, Bentley, Maserati nebo jiné?)

Bugatti Veyron
http://img.na­dapenny.com/t20/112­44/nadap020335350­810237.jpg

SINGO

Lamborghini

Lambo jasná volba, v „karbonu“.

gnosis

jiné (Aston Martin, Bentley, Maserati nebo jiné?)

tohle, kdyby to nemuselo byt auto do silnicniho provozu

http://1.bp.blog­spot.com/_fofO­OLRZRM0/TULo22QZz8I/A­AAAAAAACQQ/Z2n03LvpO­_w/s1600/ferra­ri-312.jpg

kdyby ano, tak bavorak 7

http://www.bmwblog­.com/wp-content/upload­s/nieman-marcus-7-series.jpg

Drap

jiné (Aston Martin, Bentley, Maserati nebo jiné?)

jeep

Bublinnka

jiné (Aston Martin, Bentley, Maserati nebo jiné?)

Kdybych nemusela hledět na peníze, tak bych si vybrala všechny :)

salsa verde

Jaguár

vybírám z uvedené nabídky toto. ale jinak jsen skromnější, vybrala bych si Opel Insignia combi Sports Tourer Cosmo.

tuCZek

jiné (Aston Martin, Bentley, Maserati nebo jiné?)

Maserati GranTurismo špica nejšpicovatější

http://www.go­ogle.cz/search?hl=cs&cli­ent=opera&hs=J7G&rl­s=cs&biw=1920&bih=913&tb­s=isz%3Al&tbm=is­ch&sa=1&q=mase­rati+granturis­mo&oq=maserati+gran­turismo&aq=f&a­qi=g10&aql=&gs_sm=e&g­s_upl=110924l11­1121l0l113758l2l2l0l0l0l­0l244l380l0.1­.1l2l0

Kubas11

Lamborghini

nebo Ferrari

aramah

jiné (Aston Martin, Bentley, Maserati nebo jiné?)

gnosis úplný souhlas

anonym

jiné (Aston Martin, Bentley, Maserati nebo jiné?)

Trabanta :D

Džanička

jiné (Aston Martin, Bentley, Maserati nebo jiné?)

Audi Q7, ale občas jezdím v Jaguáru v Českých Budějovicích, a to by se mi taky moc líbilo..

terry

jiné (Aston Martin, Bentley, Maserati nebo jiné?)

Audi Q7

wackierman

jiné (Aston Martin, Bentley, Maserati nebo jiné?)

urcite Mitsubishi Lancer EVO IX nebo Audi R8 ale spis to EVO

Jikra

jiné (Aston Martin, Bentley, Maserati nebo jiné?)

baghira

Rolls-Royce

DusanOrlik

Lamborghini

lexx

Lamborghini

pokazdejinak

:) Bublinnka to trefila :D
děkuji za názory, pro info – můj velmi platonický „miláček“ je Jaguár…