Stříbrný

Kdybyste si mohli vybrat jednu z těchto dvou věcí na určité období, co by to bylo?

Nabízí se Ubrousek prostíráček, který vám okamžitě připraví jakékoli jídlo a létající koberec, který vás okamžitě dopraví na libovolné místo. Věc můžete mít libovolně dlouho, ale nesmíte se pomocí ní obohacovat. Takže i když si mohu vyčarovat libovolné jídlo, nesmím ho prodávat a rozdávat jen v té míře, že nebudu konkurovat příslušným obchodům, restauracím a pod. Stejně tak s Létajícím kobercem nesmím jednat tak, že budu přepravovat libovolný počet lidí a tím udělám ztrátu dopravnímu podniku. Využívat jen pro vlastní potřebu a neupozorňovat na sebe. Tak co byste raději chtěli? A proč? Děkuji.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Raději bych si vybral Ubrousek prostířáček, protože je více praktický a mamka mi nemusela vařit.

Další odpovědi:

Zlatý

Ubrousek bych nebral, stejně by byl horší kuchař, než já a vaření mě baví. Létající koberec by byl fajn, ale musel by mít radar, technologii stealth, bublinový překryt, navigaci, topení a klimatizaci. Když už, tak už. Nevíš o nějakém?

Stříbrný

Jasně že létající koberec. Létal bych jednosměrkami v protisměru a na benga dělal dlouhý nos. Jen uvaž ty další možnosti - parkování, doprava až do domu (ale NE jako Boeing :D) a vůbec! S tím se nedá ubrousek srovnávat, ostatně restaurace na každém rohu. ;) :D :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 511
Zlatý annas 446
Zlatý led 275
Zlatý Kepler 224
Zlatý hanulka11 223
Zlatý marci1 198
Zlatý gecco 182
Zlatý quentos 178
Zlatý Lamalam 170
Zlatý mosoj 143

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.