bolak

Kdybyste si mohli vybrat jedno jídlo…

…který byste jedli dokonce života, a všechny ostatní látky a vitamíny by se vám musely podávat nitrožilně, tak který jídlo by to bylo?

Jedno jídlo, nic víc! :) A neznamená to že by vám muselo chutnat ze všech jídel nejvíc, to pozor, jde spíš o to, aby ste ho vydželi jíst co nejdelší dobu a nebylo vám z něho šoufl.

Nejlepší odpověď
Elk

Slovenské halušky se škvarkama a podmáslím. Tam je zhruba všechno.

Další odpovědi
tom004

Jako nejzdravější, se všemi všemi potřebnými vitamíny, volím dušenou mrkev s bůčkem.

Damiana

Ono se jinak odpovídá někomu nad hrobem a pak tomu, kdo má před sebou „relativně“ poměrně dlouhý život. 😁
Upsat se jednomu jídlu fakt neumím, protože jsem děsně mlsná, ale kdyby to bylo, řekněme na měsíc, než by přišel Smrtka, pak určitě salát Caesar s grilovaným kuřecím steakem.
Je tam všechno, co mi chutná – přírodně připravné kuře opečené dozlatova, křupavý čerstvý salát, naprosto grandiózní zálivka, hodně parmazánu a delikátní krutóny. Lahůdka:-)

sevos

Szegedinský guláš,chleba.
Doplňuji:
A pivo.

pizlicka

lososovy steak.

mosoj

Buřty, protože odjakživa je známo že nejlepší zelenina je buřt.

gnr54

Suchý chleba s máslem. Chleba se totiž nikdy nepřejíte.

Jikra

O chlebu a o vodě, i když raději o pivu.

jepik

Dobrou hodně našlehanou bramborovou kaši.

pusinka50

Teda bolaku, s tebou se člověk nenudí, kam na ty otázky chodíš:-D 😁 Já bych volila dušená kuřecí prsa + rýžové nudle + smíchané s kopou dušeného kysaného zelí, mňam, už se těším, jak si to příští týden uvařím