Avatar uživatele
bolak

Kdybyste si mohli vybrat jedno jídlo…

…který byste jedli dokonce života, a všechny ostatní látky a vitamíny by se vám musely podávat nitrožilně, tak který jídlo by to bylo?

Jedno jídlo, nic víc! :) A neznamená to že by vám muselo chutnat ze všech jídel nejvíc, to pozor, jde spíš o to, aby ste ho vydželi jíst co nejdelší dobu a nebylo vám z něho šoufl.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? gnr54, Elk, iceT, tom004, Damiana, anonym před 4101 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Elk

Slovenské halušky se škvarkama a podmáslím. Tam je zhruba všechno.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Jako nejzdravější, se všemi všemi potřebnými vitamíny, volím dušenou mrkev s bůčkem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Ono se jinak odpovídá někomu nad hrobem a pak tomu, kdo má před sebou „relativně“ poměrně dlouhý život. 😁
Upsat se jednomu jídlu fakt neumím, protože jsem děsně mlsná, ale kdyby to bylo, řekněme na měsíc, než by přišel Smrtka, pak určitě salát Caesar s grilovaným kuřecím steakem.
Je tam všechno, co mi chutná – přírodně připravné kuře opečené dozlatova, křupavý čerstvý salát, naprosto grandiózní zálivka, hodně parmazánu a delikátní krutóny. Lahůdka:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Szegedinský guláš,chleba.
Doplňuji:
A pivo.

Upravil/a: sevos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

lososovy steak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Buřty, protože odjakživa je známo že nejlepší zelenina je buřt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Suchý chleba s máslem. Chleba se totiž nikdy nepřejíte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

O chlebu a o vodě, i když raději o pivu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jepik

Dobrou hodně našlehanou bramborovou kaši.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Teda bolaku, s tebou se člověk nenudí, kam na ty otázky chodíš:-D 😁 Já bych volila dušená kuřecí prsa + rýžové nudle + smíchané s kopou dušeného kysaného zelí, mňam, už se těším, jak si to příští týden uvařím

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek