bolak

Kdybyste si měli vybrat operační systém (windows) krom XPček, který by to byl?

A v čem je lepší než ty ostatní?

Nejlepší odpověď
beer

Windows 7

Další odpovědi
david22

Windows 7

Doplňuji:
Budoucnost mají Sedmičky, rozhodně bych přeskočil Visty.

Poklička

Windows 7

Kamionacka09

Windows 7

Mam ho a sem s nim spokojena.

www

Windows 7

RedC22

Windows 7

Je to pokrok. Oproti XP má mnoho vylepšeních. Často to jsou drobnosti, jako zachytávání oken u krajů obrazovky, vyhledávací políčko po kliku na start nebo překopaný hlavní panel.

Další důležitá vlastnost je, že 64 bitová verze už neni taková výstřednost jako u XP – to je důležitý pokud máš 4 GB paměti a více.

A pak mám takovej (subjektivní) pocit, že všechno tak nějak líp jede. Zhruba stejnej, jako jsem měl při přechodu z Win98 na WinXP.

Funna

Jiný ( Windows NT, Windows 2003, Windows 95, Windows 98)

Doplňuji:
není z čeho vybírat…XP jsou zatím pořád nejlepší a n(pro běžného uživatele)…pak dlouho nic, kopka hnoje a pak 98 a Win7… to mezi tím, byly jen pokusy o software .-)

bolak

Půjdou mi sedmičky když mám jen giga na ramce 2,2mhz procák?

RedC22

Asi bys je rozjel, ale nedělal bych to. Na takovej stroj mi WinXP přijdou akorát.