yuko

Kdybyste si měli vybrat město ve Středočeském kraji, které by to bylo? Kde by se vám líbilo?

Mimo Prahu. Kde se dobře žije?

Nejlepší odpověď
Klaproth

Ve Středočeském kraji bydlím celý život, žádné město bych si nevybral, jsem spokojený v naší vesničce u Slaného. Žiju si na venkově, ale na Václavák to mám 20 km.

Další odpovědi
Lamalam

Jsem zvyklá žít v lese na horách. Kdybych se musela stěhovat do Středočeského kraje, hledala bych lesy a kopce. Jezdím ke kamarádce do Mníšku pod Brdy, tam by se mi docela líbilo.

Kepler

Já bych teda z Valašského království nešel ani za nic, ale kdybych už teda musel, tak by to byl asi Beroun. Tam jsou aspoň nějaké kopečky a lesy. 🙂

Drap

Ve Středočeském kraji bych si město nevybral. Zůstanu už natrvalo tam kde jsem.

Muffz

Bydlím na Moravě, do Středočeského kraje máme v plánu se jednou přestěhovat. Naše vize je někde v dojezdu Prahy (max. 50km), něco jako Český Brod, Kralupy nad Vltavou, Kladno. Jak se kde žije si myslím, že vytváří člověk sám a jeho blízké okolí.

zjentek

A mají tam Ostravu? Pokud ne, tak Kolín.

yuko

Dekuji, taky jsem slysela, ze pekne je v Beroune, pokud uz mate pracovat v Kladne. Netyka se me, ja uz se z Moravy prestehovala, ale doma je Ostrava a samzrejme Beskydy i Valassko.