Avatar uživatele
yuko

Kdybyste si měli vybrat město ve Středočeském kraji, které by to bylo? Kde by se vám líbilo?

Mimo Prahu. Kde se dobře žije?

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Kepler před 2388 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Klaproth

Ve Středočeském kraji bydlím celý život, žádné město bych si nevybral, jsem spokojený v naší vesničce u Slaného. Žiju si na venkově, ale na Václavák to mám 20 km.

Upravil/a: Klaproth

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Jsem zvyklá žít v lese na horách. Kdybych se musela stěhovat do Středočeského kraje, hledala bych lesy a kopce. Jezdím ke kamarádce do Mníšku pod Brdy, tam by se mi docela líbilo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Já bych teda z Valašského království nešel ani za nic, ale kdybych už teda musel, tak by to byl asi Beroun. Tam jsou aspoň nějaké kopečky a lesy. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ve Středočeském kraji bych si město nevybral. Zůstanu už natrvalo tam kde jsem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Muffz

Bydlím na Moravě, do Středočeského kraje máme v plánu se jednou přestěhovat. Naše vize je někde v dojezdu Prahy (max. 50km), něco jako Český Brod, Kralupy nad Vltavou, Kladno. Jak se kde žije si myslím, že vytváří člověk sám a jeho blízké okolí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

A mají tam Ostravu? Pokud ne, tak Kolín.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
yuko

Dekuji, taky jsem slysela, ze pekne je v Beroune, pokud uz mate pracovat v Kladne. Netyka se me, ja uz se z Moravy prestehovala, ale doma je Ostrava a samzrejme Beskydy i Valassko.

před 2388 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek