Mili @

Kdybyste se teď hned mohli sebrat a jet někam do světa, kampak byste jeli?

Nejlepší odpověď
kropitko

NÁZOR

Další odpovědi
Miroslavst

Kamkoli kde je hezky a hlavně teplo.

BEAES

Kamkoli na slunnou pláž, kde je tak 25st. ve stínu. Vidím se, jak ležím pod palmou a čtu si, popíjím drink a je mi fajn.

ReHu

Do Afriky.
Podívat se na horské gorily. Četla jsem, že se tam dělají organizované výlety v malých skupinách. Bez blesku lze i fotit 🙂.

rynek878

Já bych si ještě 55 dní počkal a potom bych letěl do Astralie na tenis,to je moje životní přáni.

link:

Zdroj: http://www.au­stralianopen.com/en_A­U/index.html

GM

Na Nový Zéland a už bych se nevrátila.

led

Asi na Južný pól. Verím, že aspoň tam nie sú obchodníci, médiá a politici. A nerevú tam kolotoče, ako teraz mne pod oknom.
PS.
Internet tam ale potrebujem, ako by som inač mohla čítať vaše otázky a odpovede.

myšpulín

Kdyby to šlo na delší dobu, tak na cestu kolem světa.
Kdybych si, ale musela vybrat jen na pár dní, tak by to bylo kamkoliv za teplem 🙂

Mousinek

Kamkoliv k moři a do teplých krajin.

dudu

Úplně bych se spokojil s možností prožít letošní zimu na Kanárských ostrovech. Kouknul jsem se na zdejší počasí, mají tam permanentně přes den okolo 25 a v noci 19 stupňů. To je docela k přežití a ani bych nemusel překročit hranice Evropské unie.

Martina S.

Kdyby to bylo na pořád, tak asi někam do tepla kde bych mohla celé dny jen chodit v plavkách a jiné oblečení bych nepotřebovala.

qwert7

Do Japonska