Avatar uživatele
Mili @

Kdybyste se teď hned mohli sebrat a jet někam do světa, kampak byste jeli?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, Miroslavst, BEAES, rynek878, anonym před 4902 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

NÁZOR

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Kamkoli kde je hezky a hlavně teplo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Kamkoli na slunnou pláž, kde je tak 25st. ve stínu. Vidím se, jak ležím pod palmou a čtu si, popíjím drink a je mi fajn.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Do Afriky.
Podívat se na horské gorily. Četla jsem, že se tam dělají organizované výlety v malých skupinách. Bez blesku lze i fotit 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

Já bych si ještě 55 dní počkal a potom bych letěl do Astralie na tenis,to je moje životní přáni.

link:

Zdroj: http://www.au­stralianopen.com/en_A­U/index.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Na Nový Zéland a už bych se nevrátila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Asi na Južný pól. Verím, že aspoň tam nie sú obchodníci, médiá a politici. A nerevú tam kolotoče, ako teraz mne pod oknom.
PS.
Internet tam ale potrebujem, ako by som inač mohla čítať vaše otázky a odpovede.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
myšpulín

Kdyby to šlo na delší dobu, tak na cestu kolem světa.
Kdybych si, ale musela vybrat jen na pár dní, tak by to bylo kamkoliv za teplem 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mousinek

Kamkoliv k moři a do teplých krajin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Úplně bych se spokojil s možností prožít letošní zimu na Kanárských ostrovech. Kouknul jsem se na zdejší počasí, mají tam permanentně přes den okolo 25 a v noci 19 stupňů. To je docela k přežití a ani bych nemusel překročit hranice Evropské unie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Kdyby to bylo na pořád, tak asi někam do tepla kde bych mohla celé dny jen chodit v plavkách a jiné oblečení bych nepotřebovala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
qwert7

Do Japonska

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek