bolak

Kdybyste se procházeli sami po poli a najednou by tam přistál talíř a vystoupil mimozemšťan, co byste s ním podnikli?

Nejlepší odpověď
radce

Pozval bych ho na zelňačku…

Další odpovědi
Sůwa

Coby? Na poli nemá co dělat, leda by šel taky do lesa jako já ( jinak přes pole nechodím ). Mimozemšťan, nebo hajnej, dyť je to jedno 🙂

aramah

No---------------------- to by se vidělo coby kdyby,snad by nebyl mrńavej zelenej vošklivej :))))))))

anonym

Já bych se ho nějak zeptal, jestli už tu někdy v minulosti byl(i) a jestli nás náhodou už nějakou dobu nestudujou a pokud ano, co si o nás lidech myslí. No a pak bych měl spoustu dalších otázek o jeho druhu a vesmíru atd atd. Ale to už by jsme seděli u mě doma a popíjeli zelený čaj a poslouchali při tom meditační hudbu.

BANAN93

řek bych ..... zavolej svoji flotilu a teď tady uděláme pořádek :D

Hidden

Otázka je, co by on podnikl se mnou… Ve Skyline to bylo poměrně přesvědčivé!

Lucijej

Já bych řekla: „Talíři, vař.“ Co mi je po ufounovi.....