salsa verde

Kdybyste se mohli na jediný den proměnit v malou mušku, kam byste letěli nejdřív? A proč?

Riziko že vás někdo zaplácne nebo sezobne teď nechme stranou.
Doplňuji:
Neříkejte že jste si to nkdy nepřáli aspoň na chviličku…

Nejlepší odpověď
ten který je

Letěl bych pořádně pošimrat Váš nos a ne že byste mě zaplácla nebo postříkala biolitem,to ne toto!:-)

Další odpovědi
VampGirl

Tak já bych ze všeho nejdřív určitě zaletěla do domovů všech mých učitelů, abych viděla, jaká bodou zadání písemek. 🙂 Zbytek dne bych si asi užívala to létání. 😁

anonym

pořád lítám jak muška kolem rodiny v práci atd. tak bych spíš brala být jeden den lenochodem

Michal

Poradit se za tátou a dědou,co dělat s tímhle státním nepořádkem.
Nemám co bych opravoval ,nebo dodával!

skorcovaz

Já bych celý den létala za svojí láskou :)

anonym

Kdyby mě vydržely křídla, zaletěl bych se podívat do Ostravy. Proč? Abych vás mohl vidět.