Tizh19

Kdybyste se mohli jeden den probudit jako někdo jiný, kdo by to byl?

Odpovědi
marci1

Zase asi já, protože už moc dobře vím, co mohu od sebe očekávat ! 🙂

beer

Můj kočka Mikeš 🙂

Rocker

Naším psem.Obě se celý den válí,občas jdou ven na procházku,najíst taky dostanou…

klob1

No to si asi nevybereš, kdyby se to stalo.
Originál jsi jen ty. Hele, na to se nemusíš ani ptát, protože tohle je všem jasné, kdo by to měl být. No přece…

anonym

Chtěl bych být nějakým nepopulárním politikem a hned bych se oběsil.

Lamalam

Chtěla bych se probudit jako moje děti abych poznala, jaké to je, mít tu nejlepší matku na světě.

bolak

Zemanova stará