Avatar uživatele
pusinka50

Kdybyste se měli rozhodnout mezi

mezi křovinořezem ,který obsahuje i nasazovací hlavu se strunou na vyžínání, kterému výrobci byste dali přednost? Myslím z hlediska vad a oprav. Pak také lehkému nastartování, množství hluku-decibelů, náročnosti držení vibrujícího přístroje?

Já měla německé Alko a byla jsem s ním krajně nespokojená, hrozně špatně se startovalo, třeba půl hodiiny trvalo, než se chytilo, hrozně čmoudilo, bylo příšerně hlasité a prskalo to vyfouknutou směs až na venkovní obal. Přijedu vždy na chalupu až v létě a je tam půl metrová tráva a plevel, to bereme křovinořezem a pak už udržuji strunou.Zkuste mi poradit,prosím

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? terry, aramah, anonym, anonym před 4057 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lukas.zmizik

Jiné - značkové a jaké?

doporučuji trochu připlatit a zaměřit se na nějakou lepší značku… my sme kdysi pro firmu kupovali Stihl a ty křovinořezy byly tehda asi nejlepší… ale ani Husqarna na tom není špatně…dnes už ty nové maji takové vychytávky jako antivibrační a vyhřívané rukojeti, ale to spíš v kategorii profi… každopádně při dobré údržbě to už bude stroj na furt

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GTA Andreas

Partner

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

Jiné - značkové a jaké?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Husqarna

Já stím vlastně nepracuji ale manžel si nestěžuje,je fakt že to používá tak dvakrát třikrát do roka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

Husqarna

Doplňuji:
jak tady někdo píše i STIHL dělá dobré – ale znám je spíše jako výrobce motorových pil

Upravil/a: BANAN93

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Jiné - značkové a jaké?

Doplňuji:
Já mám už pár let křoviňák STIHL,tak jako několik pil této značky. velmi snadno se na ně také dají sehnat díly. S husqurnou zkušenosti nemám,ale to je také dobrá značka,tedy aspoň co se týče motorových pil.

Upravil/a: honza19hk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
odpomass

Jiné - značkové a jaké?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nicozjb

Jiné - značkové a jaké?

Doplňuji:
partner je odnož huskvarny záleží na vás já kupovala „štílky“ výrobky a spokojená neznačkovou nebrat to vám pak ani neopraví.

Upravil/a: Nicozjb

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
honza19hk

Jinak na metrovou tárvu je lepší bubnovka než křoviňák.Navíc je to mnohem rychlejší.
To co ty bys sekala 2 hodiny křoviňákem,já bych měl za 20 minut bubnovkou na teře nebo podobném traktůrku.Ušetří to hodně času.Navíc se to pak dá i snadno shrabat.Tráva rozšmelcovaná křoviňákem se blbě hrabe a trávník pak hnije.

před 4056 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování