pusinka50

Kdybyste se měli rozhodnout mezi

mezi křovinořezem ,který obsahuje i nasazovací hlavu se strunou na vyžínání, kterému výrobci byste dali přednost? Myslím z hlediska vad a oprav. Pak také lehkému nastartování, množství hluku-decibelů, náročnosti držení vibrujícího přístroje?

Já měla německé Alko a byla jsem s ním krajně nespokojená, hrozně špatně se startovalo, třeba půl hodiiny trvalo, než se chytilo, hrozně čmoudilo, bylo příšerně hlasité a prskalo to vyfouknutou směs až na venkovní obal. Přijedu vždy na chalupu až v létě a je tam půl metrová tráva a plevel, to bereme křovinořezem a pak už udržuji strunou.Zkuste mi poradit,prosím

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

Jiné - značkové a jaké?

doporučuji trochu připlatit a zaměřit se na nějakou lepší značku… my sme kdysi pro firmu kupovali Stihl a ty křovinořezy byly tehda asi nejlepší… ale ani Husqarna na tom není špatně…dnes už ty nové maji takové vychytávky jako antivibrační a vyhřívané rukojeti, ale to spíš v kategorii profi… každopádně při dobré údržbě to už bude stroj na furt

Další odpovědi
GTA Andreas

Partner

badisko

Jiné - značkové a jaké?

aramah

Husqarna

Já stím vlastně nepracuji ale manžel si nestěžuje,je fakt že to používá tak dvakrát třikrát do roka.

BANAN93

Husqarna

Doplňuji:
jak tady někdo píše i STIHL dělá dobré – ale znám je spíše jako výrobce motorových pil

honza19hk

Jiné - značkové a jaké?

Doplňuji:
Já mám už pár let křoviňák STIHL,tak jako několik pil této značky. velmi snadno se na ně také dají sehnat díly. S husqurnou zkušenosti nemám,ale to je také dobrá značka,tedy aspoň co se týče motorových pil.

odpomass

Jiné - značkové a jaké?

Nicozjb

Jiné - značkové a jaké?

Doplňuji:
partner je odnož huskvarny záleží na vás já kupovala „štílky“ výrobky a spokojená neznačkovou nebrat to vám pak ani neopraví.

honza19hk

Jinak na metrovou tárvu je lepší bubnovka než křoviňák.Navíc je to mnohem rychlejší.
To co ty bys sekala 2 hodiny křoviňákem,já bych měl za 20 minut bubnovkou na teře nebo podobném traktůrku.Ušetří to hodně času.Navíc se to pak dá i snadno shrabat.Tráva rozšmelcovaná křoviňákem se blbě hrabe a trávník pak hnije.