bolak

Kdybyste našli v peněžence pětitisícovou bankovku a jistili že je falešná…

Nejlepší odpověď
lexx

Jiná odpověd.

Vona u nás existuje 5000 Kč bankovka ? Nikdy jsem neviděl, věříte ? Jo, zlí komančove vystačili ze stovkou, posléze pětistovkou. Inú – inflace, že.

Další odpovědi
kapka

Jiná odpověd.

Zkusila bych ji vyprat na čtyřicítku, většina pracích prostředků už to dneska prý zvládá. 🙂
Ba ne. nejdřív bych se s někým poradila, co dělat. Třeba tady. 🙂

anonym

Jiná odpověd.

Tak takové štěstí nemám,abych našel pětitisícovou bankovku ve své peněžence,potažmo falešnou!

anonym

Jiná odpověd.

Než abych podstoupila všechny trable s tím spojené, v tichosti bych ji zlikvidovala.Přišla jsem v životě o víc,než jen o prachy.

tom004

Zničil bych ji

Mám rád literaturu i otázky,které se pohybují v oblasti sci-fi. Ale i kdyby se tato stala skutečností,zničil bych ji.

GM

Jiná odpověd.

Že by se u mne v peněžence našla pětitisícovka? To spíš přistanou v našem městě na náměstí Marťani.

rosinka

Jiná odpověd.

Zapátrala bych v hlavě, jak se ke mně mohla dostat, když vyšší bankovku nemáme a tak mi ji asi nikdo nevydal. A pak bych ji položila na záchod vedle toaletního papíru…:-)

samicek333

Odevzdal bych ji

Do banky

MILAN1961

Zničil bych ji