bolak

Kdybyste narazili na člověka kterej by se choval prakticky stejně jako vy, myslíte si že byste si s ním spíš rozuměli…

…nebo byste ho spíš nesnášeli?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
badisko

Nesnášeli

musel bych ho zabit …protoze mikdo nemuze byt …MSN…takze maly skromny a nejlepsi …

Další odpovědi
venkovan

Nesnášeli

Dva kohouti na jednom hnoji?
Pouze jeden může korkhat – druhý jen sekunduje.

hanulka11

Rozuměli

Damiana

Rozuměli

Záleželo by na tom v jakém bychom k sobě byli vztahu.
Partner by to byl nesnesitelný, protože by vlastně prokoukl (nebo znal) veškeré mé fíglíky a bylo by po tajemství, flirtování a překvápkách. Časem by se z výjimečnosti stala nuda a určitě bychom se začali hádat. Kdybychom spolu byli denně, utahali bychom se navzájem, protože jsem děsně aktivní člověk, a kdyby byl némlich stejný, kdo by nás brzdil? Asi bychom se trumfovali, chtěli jeden pro druhého to nej – až by nás to zničilo.
Já potřebuji klidnějšího partnera, který se mnou sice dokáže krok, ale nesnaží se se mnou soupeřit. Ale musí být moudrý, ambiciózní, v žádném případě ne líný a musí mě umět ochraňovat jako citlivou ženu, kterou zná jenom on…
Kdyby šlo o kolegu – takové „skoro stejné“ mám (mezi dalšími) dva a jsem spokojena. Vím, že jsou naprosto samostaní, mají výborné nápady, nejsou náladoví a můžu se na ně vždycky spolehnout.
Mezi přáteli najdu také skoro stejné – dva kamarády a jednu kamarádku -
když jsme spolu, máme si vždycky co říct, zajímají nás úplně stejné věci – ne totožné, ale máme velmi podobný styl, takže se navzájem obohacujeme o novinky, doplňujeme se, smějeme se stejným blbostem, bezdětní, aktivní, praštění, v dlouhodobém vztahu, věrní, čestní… no..celí já:-D))))

briketka10

Rozuměli

Lucijej

Nesnášeli

Aby člověk vydržel sám se sebou, to snad ani není možný.....snad na chvilku, ale dlouhodobě, o tom opravdu pochybuju.

huxa

Nesnášeli

Doplňuji:
už jsem někoho takového potkal, nesnáším ho

pizlicka

Nesnášeli

asi bych ho zabila.vzdyt mam co delat,abych vydrzela sama se sebou.

pusinka50

Nesnášeli

Potřebuji člověka akčnějšího, sebevědomého, vypravěčský typ, vtipného, v dobré náladě, aby mě dokázal rozesmát, v ostatním bychom měli být stejní, tedy pracovití, šikovní, spolehliví, důslední, upřimní, pravdomluvní, věrní

led

Nesnášeli

Znášať sa so zrkadlom? Vidieť o sebe všetko, načo nechcem ani myslieť? Vidieť si do hlavy? Tú hádavú neznášanlivú starú ženskú?
Veď to je hrozné… vidieť seba očami druhých!
To by som musela rýchlo navštíviť MUDr. Chocholouška, snáď by to zrkadlo rozbil

manon

jiná možnost :)

bolak

jak jíná možnost? proto je tam to „spíš“ ne? buď spíš rozuměli, nebo spíš nesnášeli.. :) jaktože ještě nespíš?

manon

:) Dnes mám povoleno být vzhůru i po večerníčku.
Když my bychom to měly tak půl na půl – a teď babo raď :)

Lucijej

Ale určitěby byla jedna polovina větší než ta druhá ;o)

manon

Lucijej :) Než přijde bolak a vynadá Ti za ty nestejné poloviny, rychle Ti odpovím – asi ano, ale jak mám tak přesně vědět, čeho by bylo víc? :)

Lucijej

To neznáš, ja učitelka vysvětluje dětem, co to je polovina. " Milé děti, polovinu získáme, když celek rozdělíme na dvě naprosto stejné části, " pak se rozhlídne po třídě a povídá: " Koukám, že to větší polovina z vás stejně nepochopila."
;o)

manon

:) Znám, znám…