Avatar uživatele
bolak

Kdybyste narazili na člověka kterej by se choval prakticky stejně jako vy, myslíte si že byste si s ním spíš rozuměli…

…nebo byste ho spíš nesnášeli?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? dudu, manon, Lucijej, Damiana, briketka10 před 4188 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

Nesnášeli

musel bych ho zabit …protoze mikdo nemuze byt …MSN…takze maly skromny a nejlepsi …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Nesnášeli

Dva kohouti na jednom hnoji?
Pouze jeden může korkhat – druhý jen sekunduje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Rozuměli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Rozuměli

Záleželo by na tom v jakém bychom k sobě byli vztahu.
Partner by to byl nesnesitelný, protože by vlastně prokoukl (nebo znal) veškeré mé fíglíky a bylo by po tajemství, flirtování a překvápkách. Časem by se z výjimečnosti stala nuda a určitě bychom se začali hádat. Kdybychom spolu byli denně, utahali bychom se navzájem, protože jsem děsně aktivní člověk, a kdyby byl némlich stejný, kdo by nás brzdil? Asi bychom se trumfovali, chtěli jeden pro druhého to nej – až by nás to zničilo.
Já potřebuji klidnějšího partnera, který se mnou sice dokáže krok, ale nesnaží se se mnou soupeřit. Ale musí být moudrý, ambiciózní, v žádném případě ne líný a musí mě umět ochraňovat jako citlivou ženu, kterou zná jenom on…
Kdyby šlo o kolegu – takové „skoro stejné“ mám (mezi dalšími) dva a jsem spokojena. Vím, že jsou naprosto samostaní, mají výborné nápady, nejsou náladoví a můžu se na ně vždycky spolehnout.
Mezi přáteli najdu také skoro stejné – dva kamarády a jednu kamarádku -
když jsme spolu, máme si vždycky co říct, zajímají nás úplně stejné věci – ne totožné, ale máme velmi podobný styl, takže se navzájem obohacujeme o novinky, doplňujeme se, smějeme se stejným blbostem, bezdětní, aktivní, praštění, v dlouhodobém vztahu, věrní, čestní… no..celí já:-D))))

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Rozuměli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Nesnášeli

Aby člověk vydržel sám se sebou, to snad ani není možný.....snad na chvilku, ale dlouhodobě, o tom opravdu pochybuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Nesnášeli

Doplňuji:
už jsem někoho takového potkal, nesnáším ho

Upravil/a: huxa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

Nesnášeli

asi bych ho zabila.vzdyt mam co delat,abych vydrzela sama se sebou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Nesnášeli

Potřebuji člověka akčnějšího, sebevědomého, vypravěčský typ, vtipného, v dobré náladě, aby mě dokázal rozesmát, v ostatním bychom měli být stejní, tedy pracovití, šikovní, spolehliví, důslední, upřimní, pravdomluvní, věrní

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nesnášeli

Znášať sa so zrkadlom? Vidieť o sebe všetko, načo nechcem ani myslieť? Vidieť si do hlavy? Tú hádavú neznášanlivú starú ženskú?
Veď to je hrozné… vidieť seba očami druhých!
To by som musela rýchlo navštíviť MUDr. Chocholouška, snáď by to zrkadlo rozbil

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
manon

jiná možnost :)

před 4188 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

jak jíná možnost? proto je tam to „spíš“ ne? buď spíš rozuměli, nebo spíš nesnášeli.. :) jaktože ještě nespíš?

před 4188 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

:) Dnes mám povoleno být vzhůru i po večerníčku.
Když my bychom to měly tak půl na půl – a teď babo raď :)

před 4188 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

Ale určitěby byla jedna polovina větší než ta druhá ;o)

před 4188 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Lucijej :) Než přijde bolak a vynadá Ti za ty nestejné poloviny, rychle Ti odpovím – asi ano, ale jak mám tak přesně vědět, čeho by bylo víc? :)

před 4188 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

To neznáš, ja učitelka vysvětluje dětem, co to je polovina. " Milé děti, polovinu získáme, když celek rozdělíme na dvě naprosto stejné části, " pak se rozhlídne po třídě a povídá: " Koukám, že to větší polovina z vás stejně nepochopila."
;o)

před 4188 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

:) Znám, znám…

před 4188 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek