Damiana

Kdybyste mohli ve svém životě napravit jednu chybu, co by to bylo?

Nejlepší odpověď
Drap

Vybral bych si uplně jinou školu

Další odpovědi
Illines

Koureni – jsem na to slaboch.

anonym

Mnoho chybných rozhodnutí provází můj život,jen s odstupem času vidím,že to mělo,mohlo být jinak.Jó,jenže pozdě bycha …!

aramah

Nejsem si vědoma nějaké závažné chyby.I když těch malých pár bude.
Ale fakt teď nevím :D

WeeBear

Nejsem si vědoma nijak závažných chyb, které bych chtěla napravit. Ale těch malých bych našla jak máku, bylo by těžké z nich vybrat jednu jedinou.

venkovan

Jenom jednu?

led

Hmm, jednu…
ale, ktorú. Za tie roky sa toho nazbieralo.

pizlicka

udelala jsem tu,ze jsem se vdala v 18letech,aniz bych musela.jenze,kdyz se otocim zpet,asi bych ji stejne udelala znovu.byla jsem moc zamilovana,neslo to jinak.