Lordcruss

Kdybyste mněli možnost převtělit se po smrti do nějakého zvířete jaké by to bylo?

Díky

Nejlepší odpověď
beer

Kočka a chtěl bych se mít jak ten můj Mikeš ))

Další odpovědi
briketka10

mým kocourkem Ufíkem ten se
celej den válí, lelkuje, baští, dělá
kraviny a to by mě taky bavilo 😁

huxa

Liška.

anonym

Určitě ne vepřem domácím, to by bylo bůčku, i když je známo, že kanec má dlooooouhý orgasmus. 🙂

Sarrow

orel :)

Bad Wolf

V indiánském kalendáři jsem Vlk, který mě duševně doprovází mým životem, tak bych si vybrala vlka.

bolak

do kravičky

občas je mi smutno, a myslím, že kdyby mě někdo podojil, tak by mi bylo líp

Reezo

Já bych chtěl být určitě sokol

Rocker

Naše Nelina:-)

klob1

Většina lidí už je zvířetem, podívejte se jak se chovají. O mnoho hůře nežli zvířata.
Asi Lev, král zvířat.
Pavouk, sežral by ty různé lidské šmejdy.
A co třeba převtělení do nějakého člověka?

MamRadHudbu

Dvouocasy lev 😉