terry

Kdybyste měli volit mezi sledováním druhořadého filmu, který jste ještě neviděli a slušným, ale okoukaným filmem,

co by zvítězilo?

Pominu návštěvu restauračního zřízení či výlet. To je jiná kategorie.

Nejlepší odpověď
iceT

slušný okoukaný film by asi vyhrál,záleželo by na tom,kteří herci by hráli v tom prvním filmu.

Další odpovědi
anonym

Některé filmy se neokoukají nikdy a lze v nich najít něco „nového“ i po několikátém shlédnutí (např. Fontána a mnoho jiných), takže já dávám přednost okoukané kvalitě.

pusinka50

Podívala bych se na první minuty filmu, který jsem ještě neviděla, kdyby se v prvních, řekněme, 3 minutách nic zajímavého nedělo, přepnula bych na film, který jsem sice viděla, ale pobavila bych se u něj a ráda znovu

zjentek

v obou případech bych usnul, kdybych musel volit z těchto variací.

Led_

Jednoznačný víťaz:
„Mrazík“
film, na ktorý pozeráme každé Vianoce od našich detských liet a vďaka niektorej našej či spriatelenej televízii budeme ešte dlho pozerať

Je možnosť ešte nepozerať, možno vykonávať aj inú činnosť…