dgfdgf

Kdybyste měli rum a kokosovej likér, v jakým poměru byste je smíchali?

Nejlepší odpověď
Kepler

Asi bych hledal optimální poměr metodou zkoušek a omylů. Určitě bych si ale preventivně nasadil kožené rukavice a v pravý čas požádal kolegy: dajte ně ruky na zem, já už dondu dom sám.

Další odpovědi
orestez

Oba, kokosový likér a tím jsou výrazně aromatické. Smícháním se ruší aroma, rum je výraznější. Bylo by škoda přearomizovávat tak dost aromatické. Pro dlouhý drink s perlivým nápojem možná zvolit poměr 1 až 0,5:2

Klaproth

Až jednou budu mít rum, tak ho vypiju a s ničím ho míchat nebudu.