bolak

Kdybyste měli nekonečno korun…

…jak by vypadal váš život? Chodili byste i přesto do práce, cestovali byste, váleli se na slunci nebo jak byste trávili čas?

Nejlepší odpověď
anonym

Koupila bych si malý ostrov někde v teple,tam bych dělala to co teď,ale část bych vyhradila pro zvané návštěvy.Část bych výhodně uložila (takže do cizí banky) abych měla z výnosů na krytí větších potřeb.Podobný účet bych založela dětem a vnoučatům a zbytek použila formou nadací na užitečné účely…:D

Další odpovědi
Drap

Odstěhoval bych se někam do lesa, zašel pro nákup jednou za týden někam mezi lidi, a bylo by mi dobře.

led

Žila by som ako doteraz, dokonca by som aj naďalej pracovala. Veď bez práce nie sú koláče, hovorila stará mama.
Ale možno by som sa dala prehovoriť -iv- a išla na nejakú adrenalínovú cestu. A možno by som zvládla aj cestu okolo sveta, pešo (ako slovenskí drotári). Ale k tomu naozaj potrebujem ako spieval ´mliekár Tojvie´(Jozef Króner) vo Fidlikantovi na streche (Šumař na střeše): „Nech tak groše raz mám…“. A cestou by som písala reportáže. Ešte trochu vzrušenia pred koncom.
PS.
Potrebujete požičať?
Doplňuji:
Hanulka11, ale keď snívať je tak krásné

hanulka11

To jsou jen fantazie- proč přemýšlet o něčem ,co nikdy nebude .Nikdy nevíš jak by ses zachoval…kdyby­......

kdybych tech penez „mela“ nekonečno tak pulku z tej nekonečnej dam všem chudým na svete ;)

briketka10

už jsem to tu jednou psala, dala bych sestře, aby vyplatila příbuzným dědictví a byla konečně v klidu, zařídila by si své bydlení, moc touží cestovat tam kde žili Inkové tak bych ji tuto cestu pořídila, mému synovcovi bych zaplatila autoškolu a koupila auto..
já jsem bez práce a v částečném důchodu, tak jsme spolu snily, že bychom si koupily ve Francii sídlo s vinicí a tam jezdily, byly by tam pokoje pro hosty, zahradnictví naše vlastní :D
a ve městě bychom měly malý obchůdek se zeleninkou, nebo malou kavárničku..
Doplňuji:
vždyť já bych zapomněla na všechny kočičky, pejsky, děti co nemají co baštit, tak všem co nejvíc ať mají pořád plná bříška a aby byli všichni zdraví !!

MrGandy

Asi bych si užíval… koupil si loď, ostrov, něco tam postavil … pak bych zajel do Afriky apod…

A druhá teroie…
Kdybyste měl nekonečno a dal byste každému člověku na planetě, bez ohledu na věk 100 miliónů korun… tak byste zhroutil světovou ekonomiku

LA MINA

Asi bych peníze věnovala těm chudákům v Africe, co nemají co jíst

ReHu

Nejdřív bych doplatila hypotéku a opravila barák.
Pak. Zřídila bych útulek pro psy.
Dalších X milionů na děteské domovy, do Afriky atd atd.
Ale svou práci bych dělala. i když asi méně. Baví mě a je to pro lidi 🙂.

LaDy MuSiC

Zajistila bych krásný život rodině, dávala bych peníze do útulků, na charity apod. Do práce bych chodila, ale do nějaké, která by mě bavila a alespoň bych se nemusela stresovat, že dostanu padáka. Koupila bych si barák s velkou zahradou a spoustou zvířat a starala bych se například o staré koně, které už nikdo nechce. Samozřejmě bych se nějak nepovyšovala a pokud by se mi líbilo nějaké oblečení, koupila bych si ho, ale nechodila bych nějak výstředně oblečená. Ani mé děti. A dávala bych hodně žebrákům, bezdomovcům, sirotkům. No, a nakonec bych také vyzkoušela spoustu věcí, abych měla vzpomínky. Zacestovala bych k moři a tam kde peníze využijí.
A teď zase zpátky do reality. Snění je krásné, ale na snění mám své chvíle, kdy se do toho můžu plně ponořit :)

arygnoc

teplo, teplúčko.
asi niekde v Stredomorí by som sa usadil, nechal si voziť moravské vínko, drahú polovičku možno vymenil za mladší model (preboha, nehovorte jej to, kto to potom s ňou vydrží! Ale čo, dal by sem jej tiež niečo, nech si poriadi novší model), venoval sa konečne svojim koníčkom.
Práca – rozhodne nie!
Niečo by som asi obetoval na charitu (primerane), predstavu mám.
Dačo porozdával deckám.
Pochodil po svete popozerať, čo by som chcel vidieť.
Keby ich fakt bolo hooooodne, tak juknúť do kozmu.

A kúpil by som odpovedi.cz a celé to tu prekopal!!!

pusinka50

Koupila bych si pěkný baráček se zahradou, stodolou a přilehlými pláněmi a koupila bych jezdecký koně. Na nich by se lidi a mládež učili jezdit. Založila bych si bio farmu a výrobky prodávala mnohem levněji, než se prodávají. nějaké peníze by dostávali lidi, kteří by mi vše pomáhali udržovat. Koupila bych si nové osobní auto, pak range rover a bicykl. Z útulků bych sebrala všechny psy, kteří by se mi líbili a byli přítulní a chovala bych je na farmě, kde by měli nekonečný výběh.
Taky bych si koupila chatu někde ve Španělsku u moře, kam bych utíkala do klidu od civilizace.
Zajistila bych finančně syna, bratrance a 2 kamarádky a všechny známé, kteří mají málo peněz. A do Afriky bych poslala nějaké lékaře, kvalitní lékařské vybavení a učitele. Taky bych tam posílala kvalitní jídlo.
Možná bych cestovala po světě, což je můj velký sen.

anonym

Pro Led. :
Tak vy by jste chtela priste se mnou .. ?? A pesky ?? Tak vam ted neco povim. 🙂
Uz o tom vi i nase Annas a Andele. 🙂
Pristi cesta bude pravdepodobne na Kilimandzaro. ( uz pred 20 lety jsem stala pod nim a ted ho chci videt i ze zhora. ) Ted uz trenuji , kazdy den min. hod. az 2 , ale zatim to vypada na balet. 🙂 Porad mam neco s chodidly. Ve stredu jdu k ortopedovi, uvidime. 🙂
Při výstupu na horu je povinné být doprovázen průvodcem. U vstupní brány každé z cest si můžu najmout potřebné množství nosičů.
Vy mate tedy tak rok a pul na rozmyslenou. Bud budete pruvodce, nebo nosic. !
:-p -iv-

led

:)