Avatar uživatele
sesednizkola

Kdybyste měli možnost zeptat se na něco Alberta Einsteina, na co byste se zeptali?

Dejme tomu, že byste se nějak přenesli v čase nebo prostě byste to nějak udělali. Na co byste se zeptali tohoto člověka, kdybyste měli tu možnost? Třeba vás napadne něco zajímavého

Zajímavá 0 před 2406 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Albie, jak jsi to myslel, že ve čtvrté světové válce se budeme mlátit tak akorát klackama? Vždyť po té třetí by asi nikdo nepřežil, nebo jo?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Danina65

Jak to tenkrát vlastně bylo s tím stěhováním lodí?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
orestez

Zeptal bych se jako správný Čech. Brej den, kde je nejbližší řeznictví? Řekl by: „Der Metzger war letztes Jahr auf der Siegstraße. Ich hatte dort einen Knöchel, aber es roch.“
A so. Jejda jejdanánku, toste vy? " Aber nein Ich bin kein Metzger.." Já vím že nejste Kain. To jste přece vy! Pane němec, soryjako, dáte si šluka? Entschuldigung, ich beeile mich zum Flughafen. Morgen muss ich in Bern sein." No dobrá. " Meine mathematischen Gleichungen geben nein „nein, gut“ zu." Pane prosím vás, co je to ta gravitace? " Schwerkraft. Sie haben das kosmische Geheimnis gelöst. Oder nicht In dieser Woche schickte er einen neuen technischen Artikel im Internet www.osel.cz
Bitte Was hast du gesagt? Zas tak moc nedprechenfojč, víte?
“ Du hast etwas in deinem Ärmel.„
Cože? Že mám rukáv? Mě tam spadla Schrödingerova kočka a kvůli tomu s tím jdu k řezníkovi. Ale počítám, že teď odpoledne dostanu zaplaceno za kožešinu. " Ja, die Katze von Schrödinger ist unbedingt tot.“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

Jestli nelituje, že radši necvičil na housle a nenechal fyziku kuchařkám ;)
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=UIdRPTAIH7k

Upravil/a: xxx3

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Proč jste pane Einsteine odmítl návrh izraelské vlády, abyste se stal druhým izraelským prezidentem? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Proč… Alberte řekni mi PROČ!?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek