Kdybyste měli možnost účastnit se demonstrace, šli byste na ni?

http://narodni­demokracie.cz/wp-content/upload­s/2015/09/Tabor_li­du_brno_slider­.jpg

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Muffz

ANO

Par mesicu zpatky jsem na jedne Ostravske demonstraci proti imigrantum byl. Co z toho udelala media za frasku bylo podivuhodne. Prislo odhadem pres 1000 lidi. Na nove, prime apod ani zminka o tom, ze by nejaka demonstrace probehla, na ct1 dali v reportu kratkou reportaz s tim, ze se seslo na 200 demonstrantu.
Proste z toho udelali frasku a vysmali se lidem, kteri tam prisli vyjadrit svuj nesouhlas vuci prijimani imigrantu.

Další odpovědi
zelí

ANO

AmazedWolf

ANO

Ale nemůžu protože mi je 14 a Brno je od Prahy daleko.

led

něco vložte....

Ide o tri témy miesto jednej.
Imigrácia-Vystúpenie z EU – Zvrchovanosť ČR
1 – Niekto je proti imigrácii, ale nechce vystúpenie z EU.
2 – Niekto chce vystúpenie z EU, ale otázka imigrácie je mu šuma-fuk
3 – Niekto je aj proti imigrácii aj za vystúpenie z EU
4 – Česká republika je zvrchovaný štát viď Ústava České republiky:
„Hlava první
Základní ustanovení
Článek 1
(1) Česká republika je svrchovaný, jednotný a demokratický právní stát založený na úctě k právům a svobodám člověka a občana.“
Takže nerozumiem k čomu je výzva na plagáte:„Za svrchovaný Český stát“

Je referendum záväzné pre politikov, alebo je to len informácia o názore občanov? Pokiaľ viem, je to len informácia pre politikov za veľké peniaze zo štátnej pokladnice a politici sa na to … (pozrú?!) a urobia podľa seba.

anonym

něco vložte....

V každém případě ano,ale Brno je mi z ruky.

xxx3

něco vložte....

Ani za nic na světě.

lexx

NE

ne poáč nevím za co a proti čemu demonstrovat se bude

střevo

ANO

ty vole tam pudu ;q
a to nejsem ani Švejk ;q ale yntelygent dyť víš ;q 🙂

Dane

NE

Kde to nejde silou, musí to jít s použitím mozku!