Viktorie II.

Kdybyste měli možnost procházet zdí, kterou budovu či místnost byste navštívili jako první?

Já bych navštívila ložnice rodičů některých zdejších v momentě, kdy se pokouší zplodit inteligentní dítě a vyrušila bych je, aby nepřišlo na svět.

Nejlepší odpověď
paul1

Dámskou šatnu a sprchy 🙂

Další odpovědi
da ny

Žádnou. Nejsem zvědavá, ani senzace chtivá
V práci bych si jen krátila cesty ;)

Filip84

Jak vypadá ženský hrudník, i to dole, už jsem viděl, a ne jednou, a určitě i ještě uvidím, na to fakt zdí procházet nepotřebuju, takové představy jsem měl, někdy, v patnácti, zhruba.

Kdo je blbý má být poctivý, kdo je všivák, má být chytrý. Jestli kradou a mají na to, ať kradou. Soukromí jiných je mi úplně u prdele. Podobné věci mne nechávají absolutně netečným.

Napadl mne Vatikánský archiv, jenže, k čemu by to bylo? Já stejně tak, zhruba, tuším, jak co bylo, a že bych si to, třeba, potvrdil, nebo i zjistil, že to bylo ještě horší? Nikdo by nevěřil a draze by zaplatil ten, kdo není v tu věc zasvěcen.

Takže, jako dany, asi bych si zkracoval, tu a tam, trasu, nic víc, nic míň. 🙂

hard work

Mě to nedává smysl. I kdyby to šlo. Co bych z toho měl? Přijde mi to jako čistá fantasy.

Kelt

Pokladnu nějakého milionáře, který nečestným způsobem přišel k penězům.

aevul

Jedna věc je projít zdí a druhá nebýt jako nepovolaná osoba za tou zdí zadržen. A ještě jiná je, že kdybych při tom byl spatřený, nejspíš by mě odchytili na pozorování a to bych asi nechtěl. Takže i kdybych měl možnost procházet zdí, dělal bych to jen tam, kde by to nikdo neviděl. Třeba doma, kdybych spěchal v důsledku vypití příliš mnoho kyselého mléka, zkrátil bych si cestu.

Nehledě na to, že bych se pak bál, že tu schopnost má víc lidí a tím pádem jsou i moje zdi k ničemu.

Lurius

To mi připomnělo lucidní sen, ve kterém jsem zkoušel jestli se mohu někoho dotknout a opravdu ho cítit nebo moje ruka projde skrze jeho tělo.

Určitě by to byla první zeď kterou bych viděl, abych se o té schopnosti přesvědčil jak funguje, potom bych si našel místo, kde bych zcela mimo dohled zkoušel jak mě ta schopnost ovlivňuje, čím vším mohu procházet a co v tom případě může i procházet mnou, ale určitě bych ji nepoužíval na veřejnosti pro krácení cesty.

TeaPack314

Zeď každé věznice a každé cely, kde sedí někdo, kdo úmyslně fyzicky ublížil, nebo zabil. A dostal by co proto. Opakovaně..

cappuccino

Ja bych si napred zjistila, z jakeho materialu je ta zed stavena. Co kdyby to kouzlo nahodou nefungovalo??

Mravenec

Area 51

Lotr2008

Já bych šel radši dveřmi. Hloupá otázka.

aevul

Filip84: Víš o tom, že není nutné dělat čárku za každým druhým slovem?