Avatar uživatele
ReHu

Kdybyste měli Kč i čas, cestovali byste hodně? Co vás nejvíc láka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanjimka, anonym, monkey před 4921 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

No to je otázka do pranice ......jasně že ano jen jsem měla začít dřív abych toho stihla co nejvíc . Hlavně kde je teplo......nemusím šplhat po horách.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

udělala bych si cestu kolem světa,protože míst kam bych se chtěla podívat je hodně,láká mě divoká příroda,kde ještě turismus nenapáchal škody,pak památky

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

a jak… USA, Kanada, Japonsko, z Evropy Švýcarsko, Rakousko, Itálie … jé, já bych toho procestoval, kdybych moh. Na každé z uvedených zemí láká něco jiného; ovšem je to, jak říkáte, otázka peněz a času.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Cokoli a kamkoli hlavně ať je tam teplo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
monkey

já bych navštívil právě ty místa která nejsou považována právě za turistické destinace.rád fotím takže určitě divočina v létě na Aljašce,japonsko města a hlavně venkov,austrálie venkov,nepál,iz­rael,jižní pol..........

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanjimka

Austrálie-Sydney tam mám rodinu,pak Nový Zéland tam je prý nádherně.Irsko,Nor­sko.....Jó toho by bylo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Kdybych měla peníze, měla bych i čas(nemusela bych chodit do práce), odstěhovala bych se na Nový Zéland.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek