ReHu

Kdybyste měli Kč i čas, cestovali byste hodně? Co vás nejvíc láka?

Nejlepší odpověď
hanulka11

No to je otázka do pranice ......jasně že ano jen jsem měla začít dřív abych toho stihla co nejvíc . Hlavně kde je teplo......nemusím šplhat po horách.

Další odpovědi
anonym

udělala bych si cestu kolem světa,protože míst kam bych se chtěla podívat je hodně,láká mě divoká příroda,kde ještě turismus nenapáchal škody,pak památky

quentos

a jak… USA, Kanada, Japonsko, z Evropy Švýcarsko, Rakousko, Itálie … jé, já bych toho procestoval, kdybych moh. Na každé z uvedených zemí láká něco jiného; ovšem je to, jak říkáte, otázka peněz a času.

Miroslavst

Cokoli a kamkoli hlavně ať je tam teplo.

monkey

já bych navštívil právě ty místa která nejsou považována právě za turistické destinace.rád fotím takže určitě divočina v létě na Aljašce,japonsko města a hlavně venkov,austrálie venkov,nepál,iz­rael,jižní pol..........

hanjimka

Austrálie-Sydney tam mám rodinu,pak Nový Zéland tam je prý nádherně.Irsko,Nor­sko.....Jó toho by bylo.

GM

Kdybych měla peníze, měla bych i čas(nemusela bych chodit do práce), odstěhovala bych se na Nový Zéland.