Avatar uživatele
Salvaje

Kdybyste měli hoooodně peněz, na čem byste ujížděli? Za co byste utráceli?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, hanulka11, hanny 2, SajmonModer před 4773 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

já bych cestovala po světě

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SajmonModer

Odstěhoval bych se do Ameriky a začal tam natáčet filmy. To byl, je a vždy bude můj sen. Zatím proto ale nic nedělám, protože jsem lenivý, jak prase ☹

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

knihy (odborná technická literatura), nové PC, elektronika (TV, bluray přehrávač), nářadí, elektrosoučástky, elektrostavebnice

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Koupila bych si letadýlko a zaplatila pilotní kurs. A se svým technickým talentem a citem pro stroje bych si zaplatila hodně dobrou životní pojistku pro pozůstalý :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Cestoval bych po celém světě bez jakéhokoli omezení, nejlépe by mi bylo tam, kde je teplo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Cestovala bych se svou rodinkou ,koupila si nové auto a dodělala bych si svůj domeček.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
coco

Moje řeč,cesta kolem světa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

Pořídil bych si motorku-enduro a jezdil bych s kreditkou po světě a vymýšlel byznys

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BandiOl

Asi bych založil nadaci. Měl bych kontrolu nad tím, že peníze a pomoc dostanou strádající.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

Já,i když piju jen hodně málo,tak bych se radostí brutálně opila ,ale před tím bych si koupila nové játra :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Odstěhovala bych se na Nový Zéland. Nafurt.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek