Salvaje

Kdybyste měli hoooodně peněz, na čem byste ujížděli? Za co byste utráceli?

Nejlepší odpověď
hanulka11

já bych cestovala po světě

Další odpovědi
SajmonModer

Odstěhoval bych se do Ameriky a začal tam natáčet filmy. To byl, je a vždy bude můj sen. Zatím proto ale nic nedělám, protože jsem lenivý, jak prase ☹

Michal Kole

knihy (odborná technická literatura), nové PC, elektronika (TV, bluray přehrávač), nářadí, elektrosoučástky, elektrostavebnice

Terryle

Koupila bych si letadýlko a zaplatila pilotní kurs. A se svým technickým talentem a citem pro stroje bych si zaplatila hodně dobrou životní pojistku pro pozůstalý :)

Miroslavst

Cestoval bych po celém světě bez jakéhokoli omezení, nejlépe by mi bylo tam, kde je teplo.

panenka

Cestovala bych se svou rodinkou ,koupila si nové auto a dodělala bych si svůj domeček.

coco

Moje řeč,cesta kolem světa.

tuCZek

Pořídil bych si motorku-enduro a jezdil bych s kreditkou po světě a vymýšlel byznys

BandiOl

Asi bych založil nadaci. Měl bych kontrolu nad tím, že peníze a pomoc dostanou strádající.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi

roxy52

Já,i když piju jen hodně málo,tak bych se radostí brutálně opila ,ale před tím bych si koupila nové játra :))

GM

Odstěhovala bych se na Nový Zéland. Nafurt.