petr77

Kdybyste měli dostatek peněz – finanční svobodu, byli by jste i nadále se stejným partnerem?

Nejlepší odpověď
anonym

Jo. Můj současný partner mi ohromně vyhovuje. Pan Nikdo je prostě báječný: nekouří, nepije, nehádá se se mnou, neujídá mi z talíře, nenechává po sobě zvednuté prkýnko (proboha, taková debilita, magor, kdo to musí řešit) na WC.
Ne, kdybych měla dost peněz, svůj život bych zkusila změnit. Partnera bych ale neměnila kvůli penězům.

(Vysypej z rukávu, kolik otázek máš ještě v rezervě?! Mám pocit, že si tu spolu docela hezky povídáme. A zase z toho děláme chat.)

Další odpovědi
hanulka11

jistěže jo co to má co společného s partnerem jsme spolu 40let

Mapel

ANO

terry

Předpokládám, že ano.
Proč ne? Přece s ním nejsem kvůli penězům.
Dost dobře nechápu souvislost mezi fungujícím vztahem a penězi.

veruska

Jak to spolu souvisí?Když máš doopravdy rád,tak na penězích nezáleží.

KdoSiOdJinud

Rozhodně ano – to proč chci dosáhnout finanční nezávislosti se „ony“ týká, chci abych jí mohl splnit její a samozřejmě i své sny :)

Deli

Ano.

Damiana

Když budeš mít – po holozadnicových rocích – zčistajasna hodně zlaťáků, kohokoli se jen těžko zbavíš a partnera obzvlášť.