Kepler

Kdybyste jako ministr kultury byl nucen seškrtit výdaje, na co byste šáhli jako první?

Nejlepší odpověď
jsemjá

renovace kulturních památek

Další odpovědi
Rokio

podpora filmové tvorby

michalds

divadelnictví

TE-Elf

podpora filmové tvorby

hapiky

Co jiného?

Jako první rozpočet na provoz ministerstva kultury včetně platů a prémií zaměstnanců.

aliendrone

Co jiného?

Ó jé, já bych NEMOHL být ministrem. Hnedle bych šlápl doslova statisícům darmožroutů na kuří oka! A potřeboval bych POŘÁDNĚ velkou tužku na škrty. ;) :D

Položky co nabízíš > podpora hudebních těles, divadelnictví, filmu by šly mezi prvními (ještě dřív by by na řadu šlo viz hapiky) a to včetně školství (zejména toho akademického)! Tywoe – my máme TOLIK vysokých škol uměleckého zaměření a podívej na českou uměleckou produkci. Nediv se, že jsem málem šel do vrtule, když jsem viděl plakát na nový film „Bobule3“. A to jsem po shlédnutí „2Bobule“ byl skálopevně přesvědčen, že se s tímto totálně shitovním propadákem již nesetkám, jakkoliv mě sejřily už jen ty vyhozené peníze na takový odpad! No a BÁC, už tu máme trojku, hlavně že (nejen) dopravní infrastrukturu máme stále spíš z minulého století. :(

Nebo tzv. „pobídky“ (subvence) pro zahraniční filmaře, pche. Tady si lidé trhají pokémony kvůli blbým pár miliardám „solárního tunelu“, ale nesrovnatelně větší „malá domů“, kterou si zajišťuje snadné živobytí rádobyumělecká sebranka nikomu nevadí. :(

Nejen, že bych v rozpočtu ministerstva velmi snadno našel dostatek prostředků na muzea i restauraci památek (a to jsem si vědom, že určité položky [jako všude jinde] jen maskují jiné [např. rozvědka apod.], ale ZÁROVEŇ bych ušetřil a mnohonásobně zlepšil „kvalitativní výstup“ naší kultury! :) Popravdě, to by ale zvládla i cvičená opice, bohužel by si s takovou na ministerském místě nestačila ani „zahřát vlastní křeslo“. To je jeden z důsledků dnešního zločinného systému, který si s bolševismem co se týká svinstva NEZADÁ!

(BTW – Estoňane, co takhle nechat bolševickou mrtvolu v klidu hnít a zkusit OPRAVDOVÉHO protivníka? Co? Já vím, tady už končí sranda, z estébáků už nikdo nemusí mít vítr [relativně – viz Bureš], ale dnešní čestapo dovede člověku udělat ze života peklo, jenže tohle už smrdí RIZIKEM, že? ;) :D :D)

anonym

Aliendrone: Nejsme ve sporu, ale podívej se ještě jednou, mám pocit, že bolševik pěkně ožil. A čapstébé tu má celkem prostor. Stále je třeba upozorňovat, to aby komančové nenabyli dojmu, že je odpuštěno – houby!

aliendrone

Z nepozornosti jsem dal palec i odpovědi uživatele „jsemjá“. Ve skutečnosti bych právě tuto položku značně navýšil z prostředků „podpory fiilmu, hudby a divadel“. :)