Avatar uživatele
Kepler

Kdybyste jako ministr kultury byl nucen seškrtit výdaje, na co byste šáhli jako první?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone, jsemjá před 1394 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jsemjá

renovace kulturních památek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

podpora filmové tvorby

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
michalds

divadelnictví

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
TE-Elf

podpora filmové tvorby

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Co jiného?

Jako první rozpočet na provoz ministerstva kultury včetně platů a prémií zaměstnanců.

Upravil/a: hapiky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Co jiného?

Ó jé, já bych NEMOHL být ministrem. Hnedle bych šlápl doslova statisícům darmožroutů na kuří oka! A potřeboval bych POŘÁDNĚ velkou tužku na škrty. ;) :D

Položky co nabízíš > podpora hudebních těles, divadelnictví, filmu by šly mezi prvními (ještě dřív by by na řadu šlo viz hapiky) a to včetně školství (zejména toho akademického)! Tywoe – my máme TOLIK vysokých škol uměleckého zaměření a podívej na českou uměleckou produkci. Nediv se, že jsem málem šel do vrtule, když jsem viděl plakát na nový film „Bobule3“. A to jsem po shlédnutí „2Bobule“ byl skálopevně přesvědčen, že se s tímto totálně shitovním propadákem již nesetkám, jakkoliv mě sejřily už jen ty vyhozené peníze na takový odpad! No a BÁC, už tu máme trojku, hlavně že (nejen) dopravní infrastrukturu máme stále spíš z minulého století. :(

Nebo tzv. „pobídky“ (subvence) pro zahraniční filmaře, pche. Tady si lidé trhají pokémony kvůli blbým pár miliardám „solárního tunelu“, ale nesrovnatelně větší „malá domů“, kterou si zajišťuje snadné živobytí rádobyumělecká sebranka nikomu nevadí. :(

Nejen, že bych v rozpočtu ministerstva velmi snadno našel dostatek prostředků na muzea i restauraci památek (a to jsem si vědom, že určité položky [jako všude jinde] jen maskují jiné [např. rozvědka apod.], ale ZÁROVEŇ bych ušetřil a mnohonásobně zlepšil „kvalitativní výstup“ naší kultury! :) Popravdě, to by ale zvládla i cvičená opice, bohužel by si s takovou na ministerském místě nestačila ani „zahřát vlastní křeslo“. To je jeden z důsledků dnešního zločinného systému, který si s bolševismem co se týká svinstva NEZADÁ!

(BTW – Estoňane, co takhle nechat bolševickou mrtvolu v klidu hnít a zkusit OPRAVDOVÉHO protivníka? Co? Já vím, tady už končí sranda, z estébáků už nikdo nemusí mít vítr [relativně – viz Bureš], ale dnešní čestapo dovede člověku udělat ze života peklo, jenže tohle už smrdí RIZIKEM, že? ;) :D :D)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Aliendrone: Nejsme ve sporu, ale podívej se ještě jednou, mám pocit, že bolševik pěkně ožil. A čapstébé tu má celkem prostor. Stále je třeba upozorňovat, to aby komančové nenabyli dojmu, že je odpuštěno – houby!

před 1393 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Z nepozornosti jsem dal palec i odpovědi uživatele „jsemjá“. Ve skutečnosti bych právě tuto položku značně navýšil z prostředků „podpory fiilmu, hudby a divadel“. :)

před 1393 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek