Jantar2

Kdybyste chtěli stuovat v zahraničí, do jakéhoe státu byste zamířili?

Já osobně bych byl pro Švédsko, ale jsem zvědav na Vás…

Odpovědi
marci1

Asi do Montrealu. Pro zahraniční studenty tam jsou velmi dobré podmínky. 🙂
Doplňuji:
Omlouvám, přehlédla jsem, že se ptáš na stát. Stát Kanada, provincie Québec. 🙂

Mirdas

Zda myslíte využít neomezenou možnost nabídky, tak bych se rozhodl pro jednu z nejlepších škol které tu na naší planetě existují a ty jsou v U.S.A.
Až po studiu bych rád procestoval anavštívil další zajímavé země.

Agneta

Radši Québec, jak Montreal :D