Gus_Fring

Kdybyste byli učitelé a měli si vybrat dvojici předmětů, na kterou budete mít aprobaci, jaké byste si vybrali?

A odpovědi typu:„Učitelem bych v žádném případě nechtěl být." si nechte pro sebe. Žádám pouze o odpovědi na otázku. Díky.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Šel bych raději pracovat s krumpáčem do lomu, než jako učitel (čehokoliv), stejně na krátkodobá řešení moc nejsem. A tohle by bylo VELICE krátkodobé, bo hned první den bych přinejmenším polovinu těch zmetků pozabíjel (brutálně!), takže večer bych už trávil v base. ;) :D :D

Další odpovědi
klumprt

Matematika, biologie

Rokio

Vyučoval bych dějepis a písemnou a ústní komunikaci. V obou těchto předmětech jsem měl jedničky a dvojky a v psaní na klávesnici jsem byl nejrychlejší po tvrdém tréninku.

Kepler

U mně je to jasné: fyzika + chemie. Biologie by mně taky bavila.

Kelt

Chemie, fyzika, matematika, hudební výchova, teorie, jazyky. Ale podle všech, kdo mne zná, bych nemohl být učitelem.

Jan Kunčar

Čeština, hudební výchova.

Lotr2008

Učitelem by jsem v žádném případě nechtel být.