Avatar uživatele
bolak

Kdybyste byli svědkem vraždy…

…a pachatel by vás chytnul pod krkem a řekl že vás nechá žít, ale jestli půjdete na policii, tak že se pomstí na vaší rodině, šli byste na policii?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? anonym, manon, johana 56, prkýnko, anonym, anonym, kobranek před 4171 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nahlásil bych to i přesto polišům

Kdyby je kdyby. Žádný z nás neví a nedokáže odhadnout, jak by se skutečně zachoval v opravdu krizové situaci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
manon

Nechal bych si to pro sebe

No já už si to nějakou dobu představuji a … akorát vím, že jednoduše nevím. Zdá se, že bych reagovala tak, že bych si to přinejmenším v první chvíli nechala pro sebe – ale není to jisté, páč jsem rapl, když mi někdo sahá na svobodu…každopádně dál by mi došlo, že je to cesta do pekel, protože on si mne vždy najít může a věřit se mu nedá a tak bych hledala nějakého spolehlivého superpoldu, se ketrým bych hledla jak dál…
PS: Nevím :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BANAN93

Nahlásil bych to i přesto polišům

šel bych si v klidu sehnat zbraň a zastřelil bych ho :D

Doplňuji:
a pak bych ho nahlásil za tu vraždu a že já ho pak zastřelil v seveobraně

Upravil/a: BANAN93

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Nechal bych si to pro sebe

Jelikož jsem jednu dou dělala aikido, tak v momentě, kdy by mě chytil pod krkem, bych udělala chvat karate pic a to by nerozdýchal, takže už by nebylo koho nalašovat. Poněvadž s se mnou přichází zákon :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nahlásil bych to i přesto polišům

Vrah přece nesmlouvá, ale rovnou likviduje náhodné svědky.
Takže k žádnému dilematu, de facto ani nedojde.
(Snad jediné dilema, stihne svědek vzít kramle dříve, než jej dostihne vrahova kulka?)
(Notoricky chybí varianta – „Jiná odpověď“).
Doplňuji:
Asi se díváš na filmové fikce, jak by v reálu věděl, zda a kde máš rodinu?
Kromě toho, při neohlášení se stáváš spolupachatelem s rizikem nepodmíněných trestů.
Též existuje institut na ochranu svědků atd.
Pokud jsi před rubrikou Právo, dal přednost Zábavě, jde o pokus o značně pokleslý a morbidní humor křečovitě vykonstruovaný z abstraktních premis.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=sv%C4%9Bdek%20vra%C­5%BEdy

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nechal bych si to pro sebe

Doplňuji:
Nešla bych nahlásit vraždu na policejní stanici ani kdyby o mně vraždící zločinec nevěděl. Možná, že by se mi podařilo nenápadně opustit místo činu a hlavně si myslím, že spíše uvidím mimozemšťana než nějakou vraždu, tak nad tím nepřemýšlím. A hlavně také nemám žádnou rodinu, kterou by mohl někdo ohrožovat.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nahlásil bych to i přesto polišům

Chybí jiná možnost! Někdy je blbost hrát si na hrdinu a ohrozit své blízké.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

Nechal bych si to pro sebe

nějak mi tu chybí nevím…protože vážně nevím…vzhledem k tomu, že naše soudnictví je jaké je, by se mohlo stát, že by ho ani nevzali do předběžné vazby, ani by ho neodsoudili (není to daňový únik, vraždy v tomto státě v klidu prochází)…takže bych se bála, že se fakt něco stane rodině…ale pokud ho „neprásknu“ a nebude se dít vůbec nic, tak zase nemůžu vědět, jestli se to vrahovi třeba nerozleží v hlavě a nepůjde po nás i tak…takže fakt nevím…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kobranek

Nahlásil bych to i přesto polišům

Doplňuji:
a schoval se do nějakého hotelu, řekl bych, že nechci vůbec žádné návštěvy.

Upravil/a: kobranek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nahlásil bych to i přesto polišům

Tak to by musela být pěkná trubka ten vrah. :) To bych mu teda musel ještě sepsat jména a adresy mých příbuzných, aby se teda mohl pomstít. Normálně bych ho kopl do kulí a hotovo. Pak bych v klidu zavolal policajty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nechal bych si to pro sebe

Kdyby ten vrah nosil psi dečky, tak bych raději odjel jinam, nejlépe s nějakou kapelou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Nechal bych si to pro sebe

Už jsem něco podobného zažila. Obětí bylo sice pořádné prase, ale i tak mi ho bylo moc líto. Ale nakonec si ten řezník z toho, že mě za „svědectví“ mordu odkrágluje, stejně jen dělal srandu. A pak – bylo nás „čumilů“ trochu víc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Bohemica: co máte všichni furt s těma jinejma možnostma :)) jsou přece jenom dvě, buď dojít na policii a nebo nedojít na policii, nebo která ti tam chybí? :)

před 4170 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Dr.Axl: > http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=%C4%8Dty%C5%99noh%C­3%A9%20d%C3%AD­t%C4%9B

před 4171 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

…to je těžká otázka…

před 4171 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

tak dej nějakou těžkou odpověď

před 4171 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

No já už si to nějakou dobu představuji a …

před 4171 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

radši pojď taky válčit, Dr.Axl mně vyzval na souboj o nejpitomější odkaz a já mám pocit bude mít navrch..

před 4171 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

bolak: Kde Tě vyzval? Vy si píšete tajně?

před 4171 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

bolak: No dobře, mám delší vedení :) – četla jsem to v obráceném pořadí

před 4171 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

prosimtě, co se stalo s tvojí Dr. Obdivovatelem? já že do minulýho tejdne mu všechny tvoje odpovědi připadali užitečné a teď je najednou každá tvoje odpověď naprosto kničemu… nebo se tvoje odpovědi tak rapidně zhoršily?

před 4170 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

bolak: Nevím a nepátrám…abych nepřišla na to, že jsem zhloupla :(

před 4170 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek