Rokio

Kdybyste byli soudcem vy, který trest byste dali tomuto muži, který zavraždil těhotnou ženu?

Zde je odkaz na článek: https://www.id­nes.cz/ceske-budejovice/zpra­vy/vrazda-netolice-tehotna-zena-soud-dozivoti.A220121_123­647_budejovice-zpravy_khr
zdroj: idnes.cz

Neřiďte se zákony. Při stanovování trestu se řiďte vaším svědomím a podle toho, jak vy vnímáte tento zločin. Jak moc ho považujete za strašný.

Já bych mu dal 30 let ve věznici se zvýšenou ostrahou s možností propuštění po 20-ti letech na podmínku, pokud s ním ve vězení nebude žádný problém a prokáže napravení.

Kromě toho by musel zaplatit odškodné 3.000.000 Kč pozůstalým oběti (dohromady) a musel by si na odškodné vydělat v base, pokud tři melouny nemá.

Kromě toho by jenou za měsíc měl sezení u psychologa.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nwm. Udělit vyjímečný trest na základě NEPŘÍMÝCH důkazů… :o
To může znamenat i to, že:

  1. už jsi jednou seděl za vraždu
  2. byls viděn s obětí před 2 roky v hospodě
  3. žiješ sice 100km daleko od místa činu, ale máš motorku, tudíž jsi tam mohl dojet

Tož tumáš 26 let. JJ, TAKHLE totiž u nás funguje havloidní justice, kdybys nevěděl.
Známe DOST příkladů toho, kdy se fizlové i soudy mohou doslova ZTRHAT, aby našli a odsoudili JINÉHO pachatele, než toho skutečného. Takže bez podrobností jen takhle z první bych byl „nadělování“ vofafrnej, víš? Nesmíš věřit hned všemu, co ti předhodí.

Další odpovědi
zjentek

Pětadváca na holou a 3.000.000 dolarů pozůstalým. Pokec s psychologem za státní peníz- ANO.

Kazatel

U našich kámošů na Ukrajině by se to patrně šmahem přešlo, stejně jako masakr v Oděse v Domě odborů.

Pepa25

aliendrone: „Udělit vyjímečný trest na základě NEPŘÍMÝCH důkazů … TAKHLE totiž u nás funguje havloidní justice“ PŘESNĚ NAOPAK! Doživotí (nebo ještě lépe trest smrti) u nás dávají v diskusích diskutéři, kteří nadávají na „havloidní instituce“, které moc lpá na právu a důkazech, „když je to přece jasné“

aliendrone

zjentek>>> Jestli myslíš našeho Pepiho, tak jsi pěknej KRUŤÁK! To si nezaslouží. ;) :D :D