Meropa

Kdybyste byli do rána (třeba do 8h) s někým vzhůru a pak šli spát, co by jste si řekli?

Nejlepší odpověď
anonym

Jiné:

A co takhle Hezky se vyspi, nebo Klidné spaní, Pěkné sny apod.
Nebo podle partnera/ky dlouhý polibek, objetí a vlahý pohled?

Další odpovědi
venkovan

Jiné:

Čest naší práci!

MILAN1961

Jiné:

Asi dobrou rannou noc

Deli

Jiné:

Záleží, s kým bych ponocovala.
S kamarádkou: Jsem ráda, že tě mám, tak dobrou 🙂
S manželem: Jako obvykle to bylo, lásko, kvalitní!
S nemocným dítětem: Spinkej chvilku, a kdyby něco, zavolej maminku a tatínek přijde…

Jikra

Jiné:

No tak v mém věku to si ani neumím představit.To bych ze sebe nevyrazil ani sloveso.

led

Jiné:

No, po takom biologickom vyrušení (ponocovanie) určite by som ani nezaspala… …a večer, príde rýchly spánok aj bez priania.
Z vlastnej skúsenosti, občas v noci zabudnem zaspať.

terry

Jiné:

Přesně to se mi stalo. Povídali jsme si s kamarádem celou noc, vzpomínali na doby minulé, roky jsme se neviděli ani neslyšeli, nepadla ani pusa a ráno jsem mu řekla asi pěkně se vyspi :).

anonym

Jiné:

Pokud by se jednalo o dvě dámy, mohlo by to být: "A až se vzbudíš, tak ti to dopovím!

záhada

Jiné: