Kdybyste byli děti a věděli byste, že vám rodiče předělali váš smrtphone na to, co je napsané, ak byste na to reagovali?

Jestli byste ho přijmuli, jak byste na to reagovali? Kdybyste ho přijmuli, byli by možnosti smartphonu, které byste nepoužívali, případně jaké? Jak byste na to reagovali, kdyby vám to dal jako dárek dětský kamarád v dětství či dospělý kamarád v dospělosti? Ty změny: – Pomocí GPS sledování vaší polohy – Rodiče uvidí vše, co si stahujete, prohlížíte na internetu, co posíláte (sms,mms,dms) – Odposlouchávání všech hovorů a možné připojení do hovoru rodiči Vím, že něco z toho asi ještě není, ale zkusme se zaměřit na to, že by to šlo. A že by to byl Iphone 5.

Nejlepší odpověď
zjentek

No konečně budou všichni vědět, co děláš doopravdy. Není se za co stydět, pokud se dělají legální věci. Lidstvu ještě potrvá, než pochopí, že elektron. vývoj a online app jsou výhodné pro lidstvo jako celek, ale nevýhodné pro jednotlivce (včetně vlád- omezí kázat vodu a pít víno). No co, nejlepší potom bude dělat skutky tak, abychom se za ně nemuseli stydět , takže já bych si ten mobil vzal ,)

Další odpovědi
www

Coby dítě bych ten telefon dostal jistě od rodičů jako dárek. Byl bych proto rád a přijal jej se všemi podmínkami, poněvadž jsem byl takto vychován. 😉

huxa

jistě, přijmul bych jej, prodal, koupil nějaký levnější a lepší a šel bych se na to napít :)