Drap

Kdybyste bydleli v rodiném domku, jak by měl podle vás vypadat ?

ideální domek

Nejlepší odpověď
chachar1922

Asi by byl přízemní. Byla by tam nádherná moderní kuchyň spojená s obývákem a to by byla největší místnost. Odtud by byl prosklený vchod na terasu se zahradou. Potom krásná koupelna s rohovou vanou.
Ložnice a alespoň dva velké pokoje pro děti, protože ideálně by byly alespoň tři. :D
Super by byla i garáž a nebo by stačil nějaký přístřešek na auto.

Další odpovědi
Milos55

Každý dítě aby mělo svůj pokoj, společný obývák, jeden – dva pokoje navíc, velká prostorná kuchyň, garáž a přístřešek na auto http://garaze-pristresky.cz/pris­tresek-na-auto/ .. a nějaká luxusní koupelna s výhledem na moře :D